Czy jest możliwe, żeby mnie wyrzucili z sieci ??

haxs

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2007
Posty
35
Witam,
1. nie dawno dostałem się do sieci, złamałem klucz WEP, wiem małe odkrycie, ale to już coś znaczy :D i mam pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo, że zostanę wykryty/namierzony, sieć zmieni na lepsze zabezpieczenie/ zmienią hasło na inne, wyrzuci mój mac/kompa z sieci itp... i co można zrobić, aby nie zostać za bardzo wykrytym ?? :)


2. już inna sieć, zlamalem jeden klucz WEP aircrackiem, uzywalem BackTrack'a 5, nie pamietam ile nazbieralo IVS, w aircracku bylo napisane, ze na 100% pewny klucz, lecz owy klucz nie dzialal, nie dalo sie polaczyc, dlaczego? ponawialem lamanie i zbieranie IVS i za kazdym razem taki sam klucz [nie dzialajacy]

3. Co mozna zrobic, aby IVS zbieralo szybciej ?? u mnie w airodump'ie w kolumnie #Data jest mniej danych niz w kolumnie Packets, zawsze kolumna packets idzie szybciej, na ponizszym zdjeciu mozna to zauwazyc, prawie 19,5 milionów packets do 5,5 w kolumnie #Data i caly plik CAP zajmowal 1.9GB i nie dalo sie zlamac kucza WEP, i zbieranie pakietów zajelo mi okolo 13,5h
wiem, ze mozna i uzywalem aireplay-ng --arpreplay oraz aireplay-ng --caffe-latte, oraz aireplay-ng -0 [liczba_pakietów] i nic to nie daje



4. Wyszukujac sieci z kluczem WEP w niektórych to szybko idzie zbieranie danych, a w nie ktorych w ogóle nie idzie, nawet uzywajac aireplay-ng, dlaczego ??

5. w airodump'ie pierwszy mac to BSSID AP a drugi, to mój mac musi być [fałszywy] czy mac klienta działający w danej sieci [crackowanej] jeśli widać go i jest aktywny ?

dodam, ze uzywam wewnetrznej karty wifi w Acerze 6930G, bo zewn. D-link DWL-G122 w ogóle nie wykrywa sieci, nawet wlaczac owa karte w trybie nasluchu, wiem, ze to moze byc wina karty, lecz, wyszukuje mi sieci i zbiera pakiety równiez, moze za wolno zbiera

czy ktos moglby odpowiedziec ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom