Czy ten sposób będzie dobry?

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Chodzi mi o to, czy poniższy link sprawi, że komputer mojego brata będzie mógł być monitorowany? On lubi oglądać Red Tube, a ja chcę go przyłapać na gorącym uczynku :D (wiem wiem komedia jak nic ale wolę się z tym rozprawić raz na zawsze mimo to). Oto i link:
http://www.youtube.com/watch?v=WO8feC_IlHU
Z opisu poniżej nawet nic nie ściągałem (zresztą w opisie to tam nawet chyba nie ma żadnych linków). Co do komentarzy to wiadomo jak się do nich odnosić. Jak ktoś jest już naprawdę w tym wszystkim zielony to będzie nawet wyzywał. Chodzi mi o to, żeby mój keylogger przeszedł test antywirusowy online podobnie jak to zostało przedstawione na filmiku. Ponadto chciałbym parę porad co do tych dodatków, czyli:
-Olly Debugger
-PE Tools (wiem, że na początku jest literówka)
-Crypt Tool

Ardamaxa nie wymieniam, bo to oczywista oczywistość, że jest niezbędny. I jeszcze jedno. Jak sprawdzić czy określony firewall wykryje czy też nie wykryje mojego keyloggera? Może być nawet jakiś program, który to umożliwia.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Trzymaj się zasady, że nie pobiera a już tym bardziej nie uruchamia się binarek z niezaufanych żródeł :)
Chodzi mi o to, żeby mój keylogger przeszedł test antywirusowy online podobnie jak to zostało przedstawione na filmiku
Nie oglądałem, ale pewnie fake.
Ponadto chciałbym parę porad co do tych dodatków, czyli:
-Olly Debugger
-PE Tools (wiem, że na początku jest literówka)
-Crypt Tool
Jakich porad?
OllyDbg - świetny debuger, jeżeli jesteś zielony to na nic Ci się nie przyda
PE Tools - zapewne coś w stylu CFF Explorer, tak samo jak wyżej, bez wymaganiej wiedzy bezużyteczny
CrypTool - narzędzie służące do szyfrowania i deszyfrowania, nie widze możliwości szyfrowania plików, nie wiem czy o to Ci chodziło
I jeszcze jedno. Jak sprawdzić czy określony firewall wykryje czy też nie wykryje mojego keyloggera? Może być nawet jakiś program, który to umożliwia.
Sprawdż na swojej maszynie, ewentualnie pod vm.
 

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Zrezygnowałem z tych keyloggrów, bo będę miał już zrobionego. Polećcie mi tylko aplikację, dzięki której przesyłanie przez FTP nie będzie kłopotliwe (w końcu te keyloggery z "Google" mają funkcję przesyłania przez FTP).
 

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Dobra chcę tylko wiedzieć, cz jeśli już wiem jak mam zrobić, by wysyłało logi na mojego maila poprzez Visual C++ to czy mogę w końcu wstawić keyloggera gdzie chcę np. na forum gdzie przebywa moj brat? Poza tym wkleiłbym kod keyloggera, bo nie wiem czy ten sposób będzie dobry:
(wsprintf(do_skrytu,"%x",zmienna_z_zawartoscia_txt )).
Mam to dopisać na samym końcu kodu, by zakodować plik na hex?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom