Czy TP nas szpieguje?

PA HAC

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
63
hm.....

Ja niemowie z TP SA wchodzi nam do kompow czy cos wtym stylu bo i poco do zwyklego usera wchodzic, ale chce wam uswiadomic ze TP SA moze(ale to co sie dowie to jest tylko dla nich, i niemoga tego wykozystac)
<
<
:p :twisted: :twisted: :twisted:
by PA HAC[/u]
 

nemo36

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2004
Posty
1
TP S.A. czyli Telekompromitacja Polska Spólka Akcyjna. Odpowiedź na pytanie czy TP S.A. szpieguje brzmi tak. Śledzą nas na kazdym kroku i czkeajom, żeby wysłać gnoja komornika, żeby wywlukł wsyzstko z naszej chaty oni tam są czkeajom na dole. Boje się oni tam są nei wiem co mam robić aaaaaaaaaaaaaa....
Pamiętnik Andrzeja Wolczyka
Dlaczego tak właśnie wyglądały ostatnie myśli Andrzeja ?? CzyTP S.A. naprawde go śledziło udajemy sie w tym celu do głownego centrum Telekomikacji w celu dowiedzenia sie czegoś o zaginionym. A tak wogule oc czym ja pisze ??

A teraz na serio TP S.A. nie chciało by sie bawić takie rzeczy.
To jest ostani taki post nastepne bendom prosto z mostu hehe pewno i tak moderator skasuje go
 

arcima

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2003
Posty
3
reasumujac:
1) policja moze wejsc do mieszkania (firmy) nawet bez zadnego nakazu czy prokuratora. moze to zrobic kazdy kraweznik, wystarcza podejrzenia, pozniej maja cos okolo 10 dni aby wystawic nakaz.
oczywiscie nikt nie wejdzie od tak, bo sobie ktos cos sciaga, tpsa, ani zaden inny operator nie bedzie takich rzeczy zglaszal i nikt od nich tego nie moze wymagac, gdyz jest to wbrew ich interesom (jak by nie patrzec oficjalnie legalnym). wyobrazcie sobie ile by musieli mieszkan przeszukac jak by sprawdzali tylko tych co maja wykozystane lacze w 70% przez 70% czasu (patrzcie na nieszczesnych kazzowiczow)... sa marne szanse, ze weszli by na pierwszej lini do kogos z nas, ile taka akcja by kosztowala (kto by to oplacil... bo przeciez ewentualne kary nie ida na pokrycie kosztow calej imprezy tylko na nowe lancie panow (p)oslow), same koszta ludzi ktorzy by chodzili... malo jest zatrudnionych tylko w tym celu... a jak juz by sie taka zabawa zaczela... szybko by bylo glosno w mediach lub roznioslo by sie droga pantoflowa... jaka byla niedawno panika, jak wylapali paru kolesi (klientow jakiegos tam piracika). na koncu dodam, ze za nie legalne oporgramowanie, mlodym ludziom (wiekszosc pewnie tutaj takowa jest jak mi sie wydaje) nic szczegolnego za takie rzeczy nie robia... ot strasza, niszcza dane i zmuszaja do qpienia oryginalow po jakis okazyjnych cenach... tak ku nauczce i przestrodze innym.



nie ma sie co lekac. :twisted:



2) oprogramowanie szpiegowskie oczywiscie jak juz ktos wspomnial nie moze byc w zaden sposob wykozystywane jawnie, i jak juz ktos powiedzial... sa sposoby aby sie nimi tylko wesprzec... jednakze spojrzcie na to z innej strony... jezeli oni wiedza na jakich gownianych windach ludzie uzywaja ich produktow, jakie maja kompy etc. etc. etc. wiedza lepiej jaki soft zrobic na przyszlosc... wiem, ze to moze zabrzmiec smiesznie jesli chodzi o nasza ukochana telekompromitacje, ale mozliwe.




mialem cos jeszcze dopisac, ale zapomnialem ;]

no to chyba na tyle.
 

Crazyhool

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
21
Witam
TPSA to firma ktora ma w d... klientow bo tylko o kase jej chodzi, wiec
"kapujac" kogos do MS czy na policje ryzykuje strate klienta a co za tym idzie strate kasy i pogorszenie (juz i tak marnej) opini. Moze jesli ktos rozdzieli Neo na kilka osob (poza swoje mieszkanko) bez ich zgody to TPSA sie wkurzy ale mysle ze jak ktos ma Neo tylko dla siebie (jak ja) to ciesza sie ze sa placone rachunki. Myslac logicznie to ilu abonentow ma Neostrada i ilu ludzi by musialo siedziec w TPSA by kontrolowac czy sprawdzac to co i ile kto sciaga?! A tak w ogole to co to znaczy "za duza ilosc danych" ?Zalozmy ze mam kopie moich (legalnych) rzeczy na kompie u kumpla. Pada mi komp ja niemam kopi a kumpel niema nagrywary to se to sciagam od niego. Za to mnie zamkna? Mozliwe ze maja jakies "dodatki" ktore wychwytuja slowa "terroryzm" itp. ale TPSA ma za duzy burdel wewnatrz siebie i raczej niezajmuje sie takimi bzdetami. Sam to odczulem bo przechodzac z SDI na Neostrade przez dwa miechy dostawalem rachunki by placic za nieistniejace SDI a nie za Neo. Nawet w BOK mi powiedzieli ze ja niemam Neo ale, to juz nie ten post.
Pozdrawiam
smile.gif
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
ludzie kurde zrozumcie ze TPSA ma w dupie czy wy macie legalne czy nielegalne oprogramowanie , to nalezy do sprawy policji i autora programu , kumacie?

a co do dzielenie lacz, wezcie sobie DSL i nie marudzcie, bedziecie mieli spokoj
a z ta neostrada to sa przekrety bo moj kumpel dzieli akurat neostrade na 4 osoby i pol roku mu nic nie zrobili. im sie nie chce poprawic linii telefonicznej - bylo tak w przypadku u mnie - a co dopiero dociekac czy tamten , czy moze tamten dzieli lacze

wyluzujcie

sami mowicie TPSA nie dba o klientow, wiec ma ich w dupie, wiec ma wszystko gdzies co robia ile robia i co ich interesuje badz czego chca.
 
Do góry Bottom