Czym DoSować?

Pragrom

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2013
Posty
42
Witam. Jakim programem mogę DoSować małe strony, na darmowych hostingach? Próbowałem przez cmd komendą "ping ip -t -l 20000", ale sie nie udało. Ile ogólnie jest potrzebnych komputerów, do dobrego DDoSowania?
Mam windowsa 7 64 bit, jaki jest najlepszy program?

Z góry Dziękuję
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Witam. Jakim programem mogę DoSować małe strony, na darmowych hostingach? Próbowałem przez cmd komendą "ping ip -t -l 20000", ale sie nie udało. Ile ogólnie jest potrzebnych komputerów, do dobrego DDoSowania?
Mam windowsa 7 64 bit, jaki jest najlepszy program?

Z góry Dziękuję

Niczym, czasy wirtualnych obwodow i transferow 56,128 kb/s juz dawno minely...

Dzis albo potrafisz stworzyc silnego botnet'a albo potrafisz wykorzystac bledy protokolu tcp/ip, ip, ospf, bgp etc.
Polecam Tobie jeden z moich ulubionych toolsow - Scapy, mozesz go pobrac here

Jego mozliwosci sa prze-potezne a prosty import do pythona jest czyms co pokochalem od samego poczatku. Bez glebokiej lektury rfc nt mangl'ingu i fragmentacji ip napisalem skrypt ktory zdalnie rebootuje Androida, testowalem na moim phonie z Eset mobile security ^^.
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Mogę przeprowadzić DDoS na zlecenie.
Pisz PM.
 

Adrian Stolarski

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2013
Posty
17
Niczym, czasy wirtualnych obwodow i transferow 56,128 kb/s juz dawno minely...

Dzis albo potrafisz stworzyc silnego botnet'a albo potrafisz wykorzystac bledy protokolu tcp/ip, ip, ospf, bgp etc.
Polecam Tobie jeden z moich ulubionych toolsow - Scapy, mozesz go pobrac here

Jego mozliwosci sa prze-potezne a prosty import do pythona jest czyms co pokochalem od samego poczatku. Bez glebokiej lektury rfc nt mangl'ingu i fragmentacji ip napisalem skrypt ktory zdalnie rebootuje Androida, testowalem na moim phonie z Eset mobile security ^^.

Czemu niczym? Zdosuj aplikacje... znajdz jakis pomysl na dogranie czegos prostego w PHP o zaladuj przez to jako parametr cos duzego ... :) wsio
 

DarkStorm

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2013
Posty
12
Do góry Bottom