dźwięk systemu i wi fi haslo

krukos

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2013
Posty
2
witam,
interesuje mnie, jaki program otwiera w Windowsach te dźwięki które słychać podczas pracy na komputerze, nie zauważyłem żeby się jakiś program otwierał kiedy słyszę dźwięk opróżnienia kosza
a drugie pytanie to:
mam u siebie wi fi, gdzie u mnie na komputerze jest przechowywane te hasło
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Odpowiedź na pierwsze pytanie: robi to dokładnie tak samo jak programy typu AIMP, Winamp, Media Player, uruchamia po prostu jakieś polecenie(funkcję) która jest odpowiedzialna za "odegranie" dźwięku.

Co do drugiego pytanie: dokładnie nie wiem gdzie są one przechowywane, ale aby je obejrzeć wystarczy:
Panel sterowania ->Sieci I internet -> Zarządzaj sieciami
Klikasz na wybraną sieć i w zakladce bezpieczeństwo masz opcję pokaż tekst.
 

krukos

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2013
Posty
2
Odpowiedź na pierwsze pytanie: robi to dokładnie tak samo jak programy typu AIMP, Winamp, Media Player, uruchamia po prostu jakieś polecenie(funkcję) która jest odpowiedzialna za "odegranie" dźwięku.

Co do drugiego pytanie: dokładnie nie wiem gdzie są one przechowywane, ale aby je obejrzeć wystarczy:
Panel sterowania ->Sieci I internet -> Zarządzaj sieciami
Klikasz na wybraną sieć i w zakladce bezpieczeństwo masz opcję pokaż tekst.

dzięki za zainteresowanie moimi pytaniami
a mógłbyś np usunąć windows media player i sprawdzić czy dźwięki będą odtwarzane, albo nawet wszystkie odtwarzacze odinstalować
a w drugim to ustaw hasło i sprawdź czy coś się zmieniło na komputerze w danym czasie
sam bym to zrobił ale to za dużo kombinowania, jak byś mógł to pokombinuj
chciałbym dokładnie wszystko wiedzieć co i jak to działa
 
Do góry Bottom