Danton 4.2.3.

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Witam.

Za namowa Achatesa informuje na forum, iż oficjalnie pojawił się nowy Danton.
Wersja opatrzona numerkiem 4.2.3. wnosi kilka poprawek w stosunku, co do poprzedniej oraz kilka nowych opcji.
Jak już wcześniej informowałem poprzedni, filemenager zawierał dość wiele poważnych błędów, które wręcz uniemożliwiały kopiowanie plików.
Aktualnie zostały one usunięte i chyba wszystko działa już okej ;) Wprowadziłem kilka udogodnieni i miejmy nadzieje ze będą funkcjonalne.

Rozbudowałem także opcje logowania klawiszy ( tzw KeyHook )
Teraz włączając opcje logowania do pliku, można odczytać, co „ofiara” pisała podczas naszej nieobecności. Do logu jest dołączaną informacja o nazwie aplikacji, w której przechwycono dane klawisze. Aktualnie log może mieć do 2 MB testu, związku, z czym wypadałoby, co jakiś czas wyzerować plik, jeśli tego nie zrobimy ręcznie, plik będzie automatycznie czyszczony po przekroczeniu rozmiary wspomnianych 2 MB.

Pojawiło się kilka opcji takich jak wibracja myszki ( za namowa RSK ;] ) czy chat z lame ( tej opcji nie polecam gdyż ofiara bez namysłu odkryje ze jest inwigilowana )

Myślę ze na uwagę zasługuje opcja formatowania dysków.
Już na początku mowie ze nie jest możliwe sformatowanie partycji, na której jest zainstalowany aktualnie uruchomiony system, czyli jeśli ktoś ma tylko C opcja formatowania nie zadziała. Okienko gdzie aktualnie wpisane jest T. zawiera znak potwierdzenia, dla polski jest on T lub ewentualnie Y ( od Tak / Yes dla Niemiec prawdopodobnie będzie to J od Ja ) Nie przypadkowo umieściłem formatowanie w zakładce perwers. Tutaj włącza mi się moralniak: i apeluje abyście się kilka razy zastanowili przed wciśnięciem „formatuj”, postawcie się na miejscu ofiary ;p

W kolejnej wersji prawdopodobnie będzie możliwość postawienia tunelu ( ewentualnie kilku ) myślę ze opcja ta przyda się bardziej zaawansowanym użytkownikom.

Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować r4v3nowi za informacje o błędach,
jednoczenie prosiłbym abyście dali znać, gdy klient bądź serwer nie będzie funkcjonował poprawnie.


PS: Zachęcam wszystkich do rejestrowania się.
Zapewniam ze Wasze adresy nie będą udostępniane osoba trzecim.
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
Thx 4 info Lol_ek Danton jest kultowy :wink:
<
:twisted:
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Sz#sz#
może się czepiam ale jakoś nigdze nie widze 4.2.3 no oprócz niedziałającego " linku ? " na stronie głownej
http://www.danton.prv.pl/
A z plików to 4.2.2 najnowsze :/
Na ftp Achatesa też pustki...

"Martwy link" na stronie głównej to jedynie informacja: jaka wersja jest najnowsza. Plik jest zawsze do pobrania w dziale download Co prawda pisze tam Danton 4.2 jednak pod linkiem jest 4.2.3 Ostatnia cyfra oznacza " nie oficjalna " wersje.



PS: Nie pytajcie mnie dlaczego jest tak a nie inaczej ;P
 

zzz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2002
Posty
10
czemu jak ustawię wszystkie opcje w kliencie to nie mogę tago zapisać ? W rejestracji wpisuję swój e-mail i wyświetla się komunikat nieprawidłowy adres ?
 

Duch

Użytkownik
Dołączył
Maj 23, 2003
Posty
31
wlasnie mam ten sam blad ze nieprawidlowy adres ponad to chcialem go sprawdzic najpierw na sobie zanim podesle go ofierze i teraz nie umie odinstalowac clienta !!!!
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by zzz
czemu jak ustawię wszystkie opcje w kliencie to nie mogę tago zapisać ? W rejestracji wpisuję swój e-mail i wyświetla się komunikat nieprawidłowy adres ?

Opcje Klienta sa zapisywane dopiero od wersji 4.2.3. niektore sa celowo zerowane.
Okno gdzie wpisuje sie adres ma pewne filtry, tak aby ludzie nei wpisywali adresow typu 1@dsa, bede musial dokladniej to dopracowac, teraz jedynie pozostaje ci wpisanie "dluzszego adresu"
 

Sz#sz#

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
140
Hehe a jakie ma wymagania minimalne ??
Mam podłączone w sieci jeszcze C 334 / 128
I straaasznie się cioł jak używałem
smile.gif

Po pracuj troche na optymilizacją kodu :wink:
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by Sz#sz#
Hehe a jakie ma wymagania minimalne ??
Mam podłączone w sieci jeszcze C 334 / 128
I straaasznie się cioł jak używałem
smile.gif

Po pracuj troche na optymilizacją kodu :wink:

Chodzi o serva czy clienta ?
Sam server nie powinien generowac znacznego obciazenia, pomijam tu sytuacje chwilowe przy wykonywaniu pewnych operacji.

Co do klienta, ostatnio dowalilem mala animke w stylu credits, no nie powiem, jedzie po zasobach. ;p ale na to nie ma wiekszej rady.
Jesli zeczywiscie chodzi o klienta, i bedzie wiele skarg to zeczywiscie bedzie trzeba przerobic go troche.
 

Sz#sz#

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
140
klient - troszke się cioł ale nie na credits'ach był testowany na atlon 2 xp / 258

serwer - boshe tak się cioł komputer celeron 334 / 128
 
Do góry Bottom