Danton 4.3

Sk8boy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2004
Posty
8
nie wim czy tylko umnie ( nie bijcie :-D ) ale w dantonie 4.3 nie dziala upload oraz sciganie plikoof tak jak scrn shoota ? ogolnie nie dzilaja czy cos umnie nie tak? 8)
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
Tez nie dziala mi Danton 4.3

Hmmm calkiem przyjemny NAV go nie widzi tylko ze nie działa (umnie) podstawoa dlamnie sprawa a wiec sciaganie i wysylanie plików.
Przy sciaganiu powstaje plik o 0 wielkości (sama nazwa + ikona)
Czy wina lezy po mojej stronie?
Pozdrawiam
P>S>
Screen shot tez nie dziala:(
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Re: Tez nie dziala mi Danton 4.3

Originally posted by Quentin
Hmmm calkiem przyjemny NAV go nie widzi tylko ze nie działa (umnie) podstawoa dlamnie sprawa a wiec sciaganie i wysylanie plików.
Przy sciaganiu powstaje plik o 0 wielkości (sama nazwa + ikona)
Czy wina lezy po mojej stronie?
Pozdrawiam
P>S>
Screen shot tez nie dziala:(

Czy Ktos mogl by jeszcze to potwierdzic, co prawda to alpha, ale podczas testow nie bylo wiekszych problemo z kopiowaniem plikow.
 

noname

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2004
Posty
1
Potwierdzam to co powiedzieli moi przedmówcy, a mianowicie, iż u mnie też nie działa download, upload i screen shot
<
.
 

21adam

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2003
Posty
3
u mnie się tak działo jak wzuciłem gościowi serwer od starszej wersji po wwaleniu aktualnego wszystko smiga
smile.gif
 

xem

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
12
To znaczy ze jak wgrałem serwer od wersj 4.3 to nic nie sciagne nawet jak sie połacze starsza wersja 4.2 ???
<

Jeszcze jedno jak wyciągnac czyjeś IP jesli ma net przez siec lokalna bo mam w inwigilatorze w power gg ale te ip jakies inne...jak wyciągnąc poprawne ip??
z góry dzieki
 
Do góry Bottom