Danton - rozłącza :/

Mystic

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
1
Podczas skanowania mojej sieci zawsze wykrywa mi kilka kompów z otwartym portem 6969 (standardowo wykorzystywany przez dantona). Kiedy próbuje się połączyć z tymi kompami to danton nawiązuje połączenie ale gdzieś po 10s rozłącza. Na tych komputerach wcześniej nie instalowałem serwera. Wersja klienta 3.3
 

arek123

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2004
Posty
8
Nowy danton super ale....???
śćiągnełem sobie dantona 4.3 rozpakowałem znalazłem ofiare i jego ip . skonfigurowałem server(chyba dobrze) wysłałem plik on go otwiera spox
wchodze w klijenta wpisuje ip port standardowo 6969 jak w kofiguracij a on mi ze ups jakis error conect... Jestem tu nowy nie pisał bym posta gdybym nie odwiedził wszystkich stron do odpowiedniego tematu szukałem na google i szukałem tu ale nie moge znalezc odpowiedzi jak poprawnie skonfigurowac server..wiec pisze tego posta..tam jest opcja ze ma wyskoczyc błąd przy np. 68% instalacij winampa i jaka tresc błedu no to wpisuje cos mniej podejżanego zaznaczam tą opcje jest jescze czy ma byc instal shiled ja na to ze tak ok i tak wypełniam odpowiednio pola ..jest tez tam rejestracja czy musze tam podac swój e-mail (załozony swieżo do takich celów) i jak zostane zarejestrowany dopiero bede mugł korzystac ??
Bardzo was prosze o pomoc i mam nadzieje ze mnie nie opier... bo zauważyłem ze macie do tego tendencje Prosze o wyrozumiałosc i dziękuje (może ktos z was juz uzywa dantona 4.3 i wie co i jak?)



strona domowa dantona nie działa mi wyskakuje mi na ich stronie cos takiego:

Warning: main(): Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/devil/public_html/danton/lame.php on line 97

i tak za kazdym razem żeby nikt nie mówił ze tam nie szukałem[/b]

jest to z innego forum mam ten sam klopot z dantonem i z strono co jest nie tak???
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
Originally posted by arek123
jest to z innego forum mam ten sam klopot z dantonem i z strono co jest nie tak???

Program stary jak świat ;)
Odnośnie problemu: sprawdź czy serwer nie jest czasem za firewallem / maskarada.

Strona się wysypała, a jakoś nie mam czasu zająć się php.
Jeśli będę miał kiedyś trochę więcej czasu pomyślę nad reaktywacją.
 
Do góry Bottom