DarkComet serwer nie uruchamia się ze startem systemu ! Prosze o pomoc

mmaciol123

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2013
Posty
5
Witam iż mam problem, mój serwer po ponownym uruchomieniu komputera nie łączy się z moim komputerem ( Nie używam żadnego Cryptera )
zaznaczyłem opcje w darkcomet dałem tam HDD test/svchost.exe i nic się nie dzieje podczas startu próbowałem około na 8 komputerach każdy się łączył lecz żaden po ponownym starcie systemu się nie łączył prosze o pomoc ! Bede bardzo wdzieczny
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
DarkComet jest bardzo niestabilny i często bez powodu zrywa połączenie albo nie włącza się przy starcie.
Jedyne warte uwagi RAT'y to Blackshades NET i NetWire RAT.
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41
Witam iż mam problem, mój serwer po ponownym uruchomieniu komputera nie łączy się z moim komputerem ( Nie używam żadnego Cryptera )
zaznaczyłem opcje w darkcomet dałem tam HDD test/svchost.exe i nic się nie dzieje podczas startu próbowałem około na 8 komputerach każdy się łączył lecz żaden po ponownym starcie systemu się nie łączył prosze o pomoc ! Bede bardzo wdzieczny

a zobacz w MSCONFIG dodanego w uruchamianiu tego rat'a (na "zainfekowanym" kompie)
 

D3crypt3r

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2013
Posty
23
Dzieje sie tak poniewaz uruchomiles robaka bezposrednio z komputera. Trzebabylo uzyc VM lub SD. :eek: Pobierz sobie DarkComet remover, jest na oficjanlej stronie developera. Lub moge Ci podeslac jak chcesz.
 
Do góry Bottom