delphi ddoser

squizy0

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2005
Posty
23
Mam takie małe pytanko odnośnie ataku ddos. Więc chce napisać programik który
co jakieś 30 min będzie pobierał plik tekstowy komenda.txt z podanego w kodzie serwera
ftp po czy zacznie wysyłać pakiety do ip podanego w komenda.txt. Myślę że większość osób
wie o co chodzi =). Więc zastanawiałem się jak to rozwiązać dość długo. Ostateczna wersja
byłaby właśnie taka jaką napisałem powyżej. Program co jakiś czas pobiera nr ip który zaczyna
ddosować. Nie jestem pewien czy mój sposób będzie dobry. Trojanik pobrał by plik tekstowy z
ftp załadował do edita czy memo, potem musi zacząć jakoś ddosować. Czy dobrym pomysłem jest
zrobić shellexecute'a ping (Edit1.text) -n 100000, czy jest jakiś inny sposób na to? Program
zainstalowany np. na 50 kompach myślę że poradziłby sobie z wywaleniem jakiegoś kompa/serwera.
Tu jeszcze jedno pytanko. Ile kompów to minimum żeby zddosować zwykły komputer ze standardowym łączem
sposobem który przedstawiłem? Czy wogóle to ma prawo działać czy atak ddos wykonuje się inaczej?
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Wstaw ClientSocket. Daj Button połączenia i wpisz tam w OnClick:
Kod:
Client.Host := '0.0.0.0';

Client.Addres := Client.Host;

Client.Port := 139;

Client.Active := True;

Wstaw Timer. Właściwość Interval ustaw na 1 i w zdarzeniu OnTimer wpisz:
Kod:
Client.Socket.SendText('LLLLLLLLLLAAAAAAAAAAMMMMMMMMMEEEEEEEEEE');

Może na Windowz 95 z modemem zadziała =] =] =] =] =]
 

squizy0

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2005
Posty
23
ale mi chodzi o to zeby chodzilo wszedzie ;] to byl joke czy serio ten kod raczej nie zadziala na xp, me?? Chodzi o to: puszcze robaka w neta, zrobie sobie sieć zombiaków którymi bede mógł przeprowadzać ataki ddos tudzież jakiś mały flood. Czy polecenie shelexecute pingujące dane ip napisane w delphi wystarczy czy zastosować coś innego?
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
To nie byl joke......
Po co ci shellexec? Lepiej tak jak juz podal ci Mo4x uzyc 'wlasnego' socketa....
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Piszesz aplikacje z 10 socketami, które naraz wysyłają do jednego hosta bardzo dużo pakietów. Instalujesz tego robaka na kompach z szybkim netem i może coś zdziałasz...
 

TBH

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2006
Posty
28
Squizy- napisalem Ci wczoraj na United Crew ten sposob z telnetem ... czego chcesz jeszcze?
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
ale serio to nic się nie stanie systemowi, po prostu zrzuci te dane... kiedyś słałem 12 MB śmieci na sekundę na szwagra laptopa i po prostu system to ignorował dłuższe teksty lepiej się ślą (; tzn mniejszy narzut protokołu wychodzi , jeśli chcesz wysłać 1 MB tekstu... w kawałkach po 64 znaki to będzie dłużej słał niż w kawałkach po 1024 znaki czyli: im mniej pakietów, tym mniejsze straty przepustowości oczywiście przy pewnej granicy warstwa sieci już podzieli samoczynnie komunikat na pakiety spróbuj może się uda <;
 
Do góry Bottom