Delphi + gg

Boonhart

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2006
Posty
6
Witam!

Mam pytanie czy gg ma blokade jakąś co do ilości prób wpisania poprawnego hasła? czy da się je złamać wykorzystując metodę brutal force...
w programie używam komponentu HGG i INDY.
 

Boonhart

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2006
Posty
6
eeee..
ale na co mi kod .php

na nim sie nie znam, ale skopiowałęm go na stronke i też nic...

a mi chodzi tylko o odp. na pytanko czy da rade brutal force?
smile.gif
korzystam z Delphi.

EDIT:

a podany na tamtej stonie link tylko kieruje mnie do stronki, gdzie jestem uprzejmie poinformowany ze mam zakaz obejrzenia prezentowanych tam informacji
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
Dzizus, kod to ze strony gg i jak widac w nim (przynajmniej dla niektorych) , istnieje linijka :

Kod:
if(badPasswordCount($fmnumber)>=20) {

@odbc_close(dbConnection());

header('ERROR: Fmnumber was banned - too many badpasswords

.....

czyli mozesz machnac sie 20 razy a potem ban, wiec logicznie biorac brute force olej ;-)
 

Boonhart

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2006
Posty
6
aha, no można jeszcze IP zmieniac po 20 próbach... co da mi odnaleziebie hasła po jakiś.... 7 dniach;p maybe I will try it:)

no to jaka jest inna metoda? tylko nie chce gotowego programu:) na jakiej zasadzie działają te wszystkie programy kóre jednak odnajdują hasło gg? znajdują je w formie hasha na serwerze?
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
pierwsze slysze o takich programach lamiacych haslo konta znajdujace sie na serwerze gg.
I oby po tych 20 probowach zablokowali tylko Twoje IP. Zreszta widze ze masz niezly przelicznik skoro wyszlo Ci tylko 7 dni
<
<
<
 

Boonhart

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2006
Posty
6
no nawet mniej chyba.... bo permutacje zbioru 5 elementowego to 120 kombinacji... dodać do tego kolejne czyli: 5! + 6! + 7! + ......... + 15!

to jest liczba wszystkich możliwości... przyjmując że każda próba to 2 sekundy i co 20 prób rozłączenie i połączenie (na neostradzie) czyli jakieś 15-20 sekund na każde to około 6-7 godzin dla 7-elementoweg hasła
myślę że hasło nie będzie dłuższe niż 8-9 znaków, a jeśli 5 to w max 15 min się powinno uporać.... spróbować zawsze można:)

a to jaki jest inny spoób na "złamanie" czyjegoś hasła na gg?
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Boonhart
no nawet mniej chyba.... bo permutacje zbioru 5 elementowego to 120 kombinacji... dodać do tego kolejne czyli: 5! + 6! + 7! + ......... + 15!

to jest liczba wszystkich możliwości... przyjmując że każda próba to 2 sekundy i co 20 prób rozłączenie i połączenie (na neostradzie) czyli jakieś 15-20 sekund na każde to około 6-7 godzin dla 7-elementoweg hasła
myślę że hasło nie będzie dłuższe niż 8-9 znaków, a jeśli 5 to w max 15 min się powinno uporać.... spróbować zawsze można:)

a to jaki jest inny spoób na "złamanie" czyjegoś hasła na gg?

mihihihihi
2. ggcrack ale tylko jak masz config.dat
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Boonhart
no nawet mniej chyba.... bo permutacje zbioru 5 elementowego to 120 kombinacji... dodać do tego kolejne czyli: 5! + 6! + 7! + ......... + 15!
chyba... wiecej.
gdzie tu miejsce dla permutacji? miales rachunek prawdopodobienstwa w szkole?
odpowiedzia sa wariacje z powtorzeniami. czyli dla haslo 5 znakowego przy uzyciu duzych, malych liter i cyfr: (58=24 male litery + 24 duze + 10 cyfr)
58^5=656 356 768
good night... and good luck...
 

Boonhart

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2006
Posty
6
o kurde....
co ja zrobiłem;p hehe, ale sorka by była szczęśliwa jakby zobaczyła co ja napisałem wyżej - lol ......ale dobrze że to po maturce walnąłem a nie an maturce;p przepraszam za te idiotyczne obliczenia... jak nic wariacje z powtorzeniami 5-15 elementowe zbioru około 60 elementowego... wyczesana ilość...

no to rzeczywiscie nie pomyślałem.... yyyy, no to chyba naprawde nie ma sensu w takim układzie stosowac tego "brute force" (a co do zapisu to nie wiem, ale kiedys tylko to co ja zapisalem wczesniej widywałem na stronkach)

to jakaą inną metodę polecić możecie?
 
Do góry Bottom