[destruktor 2.0] Rozszerzenie serwera

Mateusz_KJS

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2005
Posty
9
Mam jeszcze pytanko:
1.Buduje serwer w Destruktorze 2.0 i jest tam domyślnie nazwa game.EXE. I chodzi mi tu o format. Jeżeli zmienie format na game.jpg to serwer będzie spełniam swoje zadanie? Prościej mówiac: Czy będzie działał?

PS Sorry za wczęsniejszy post pod postem ale myślałem ze uzna to jako "dodane".
 

Mateusz_KJS

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2005
Posty
9
witam. jeszcze jedno:
Wszystko jest jak należy (przynajmniej tam mysle), dostałem powiadomienie na GG że serwer "siedzi" na dysku ofiary i jest good. Otrzymałem dane kompa, nazwe itd. Próbuje sie łączyć:
a) wpisuje w port 7979
<
moje hasło
c) ip ofiary (nie jest za NATem, poznałem to po pierwszych cyfrach ip)

I jest napisane: "Trwa łączenie". Czekam i czekam a tu nic. ciągle trwa łączenie. Osoba na 100% jest na swoim kompie, wiadomo ma go włączonego podczas próby połączenia.
Co mogłem "skopać" ??
Będe dozgonnie wdzięczny za odpowiedzi, mogące mi pomóc w rozwiązaniu problemu.
 

Mateusz_KJS

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2005
Posty
9
PYT. 1 Kurde :evil: Już 3 osoby wpadły w moją pułapke, a ja połączenia nie moge nawiązać :evil: :evil: :evil: . A może to przyczyny techniczne. A więc powiem wam coś aby była pewność że ja nic nie chrzanie. Ja mam Neostade a Ci kolesie:
nr.1 => Neostrada
nr.2 => nawet nie wiem
<

nr.3 => sieć osiedlowa
Które połączenie powinno normalnie być nawiazane bez żadnego tam "ale" ? A może z kolei przez to że ja mam Neo nie może połączenie być nawiązane ? Plis wypowiedzcie sie.
Z góry dzięx.

TYLKO ODPOWIEDZCIE MI NA TAMTO PYTANIE BO ZNAJĄC ŻYCIE TO ODPOWIECIE TYLKO NA TO KTÓRE ZADAM PONIŻEJ
<
.

PYT.2 Mam Netbusa Pro (czy jakoś tak) i chciałem mu zmienić ikone. Znalazłem program zmieniający ikony - Resource Hacker. Ale nie potrafie tego zrobić. Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak to zmienić ?
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
ja odp. na 1wsze : jeśli sieć osiedlowa -> zapomnij o połączeniu sie (czemu ? bon za NAT'em) btw. nr 2 tez pewnie jest za NAT'em 8)
odp. na 2gie : znajdź zakładke gdzie będzie (pokarze sie) ikona , podmień ją i tyle (możesz tez użyć jakiegoś bindera i za jago pomocą zmienić ikone np. jab'em)
 

Mateusz_KJS

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2005
Posty
9
No właśnie. Pod opcją Buduj Serwer jest opcja Nat<->Nat. Po kliknięciu w nia otwiera sie okno:
Login: (Co tu mam wpisać, bo nie wiem ?)
Hasło: (Co tu mam wpisać, bo nie wiem ? (Czyżby to było hasło które dałem przy budowie serwera?))
----------------------
IP: (Tu raczej IP ofiary
<
, powiedzcie jak sie myle)
Nazwa: (Domyślam sie że tu chodzi o nazwe kompa, króra przyszła mi w powiadomieniu o aktywacji trojana)
Port: (Tu trzeba wpisac port 6969, czy mozna obojętnie jaki byle otwarty ?)

Z góry wielkie dzięki za odp.

P.S Ściągam Juntadora Beta i bede kombinował nad zmiana ikony Netbusa.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
żeby korzystać z funkcji NAT <-> NAT to musisz zgłosić sie do destruktora żeby ten przydzielił Ci login i hasło ale nie licz na to bo to opcja tylko dla wybranców ;]
P.S i co do portów to zawsze musisz wpisać ten ktory daleś w serwie
 

Mateusz_KJS

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2005
Posty
9
Dla "wybrańców" niezłe heh. To mi na 100% nie da loginu i hasła :-x .
1) A tak wogóle to ja mam szanse majac Neo sie z kims połączyć po przesłaniu serwa ?
2) Są takie trojany które mają opcje NAT<-->NAT i normalnie to działa bez potrzeby otrzymywania hasła i loginu ? Zapodajcie tytuły. Acha no i najlepiej jezeli ten trojan byłby PL.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
ad.1) masz szanse , wystarczy ze ktoś nie będzie za NAT'em
ad.2) są i to nawet na tym forum , poszukaj ;]
 
Do góry Bottom