D'link dir 600

Narel

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
3
Potrzebuję pomocy w złamaniu hasła do routera dir 600, firmy dlink...
Nie chodzi o hasło do sieci, tylko o hasło na stronie 192.168.0.1 - login jest mi znany jednak nie znam hasła.
Wiem że routery tego typu mają opcję resetowania ustawień w tym i hasła, jednak chciałbym odzyskać dostęp do ustawień routera bez resetowania jego ustawień.
Nie znam się za bardzo na programach do łamania czy odzyskiwania haseł dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do użytkowników tego forum :)
 

Narel

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
3
Jak pisałem wcześniej nie znam się za bardzo na programach do łamania haseł, ale ściągnąłem Caina i zainstalowałem... jednak nie bardzo wiem jak go ustawić... Czytałem poradniki na necie jednak nie wiele mi to pomogło :(
PS. Wresja na XP działa na win 7? a jeśli nie to gdzie znaleźć darmową wersję na windowsa 7?
 

Narel

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
3
Program mam zainstalowany i działa, ale nie wiem jak ustawić by złamał hasło do ustawień mojego routera na stronie 192.168.0.1, wyjaśni ktoś jak to ustawić żeby było ok?
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41
Program mam zainstalowany i działa, ale nie wiem jak ustawić by złamał hasło do ustawień mojego routera na stronie 192.168.0.1, wyjaśni ktoś jak to ustawić żeby było ok?

na youtube jest pelno przewodnikow- wpisz tylko
Cain and Abel 4.9.45
w wyszukiwarke
 
Do góry Bottom