Dość nietypowy problem - niepojawiające się zminimalizowane okiena.

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
Witam. Chicałbym prosić o nieusuwanie tego tematu ani o nie przenoszenie go do działu głupie tematy. Mam wg. mnie dość nietypowy problem. Mam Ubuntu i środowisko graficzne gnome. Chodzi dokładni o to że zminimalizowane okienka nie pojawiają mi sie na panelu na "dole" ekranu tylko gdzieś znikaja. Wiem że zminimalizowane aplikacje są otwarte ale nie są dostępne na pasku na dole. ZTrochę mnie to denerwuje i bardzo utrudnia pracę. Czy mógłym Was prosić o pomoc?
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Gnome ma też taki magiczny panel na górze domyślnie - zaraz po instalacji. Oczywiście da się mieć wszystko na jednym, tym na dole ala windows.
Jak? prawy na panel properities i edytujesz sobie go jak chcesz. niestety nie uzywam gnome'a więc Ci bliżej nie pomogę.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
<div class='quotetop'>CYTAT(B33RK4 @ 6.05.2008, 22:07) <{POST_SNAPBACK}></div>
Gnome ma też taki magiczny panel na górze domyślnie - zaraz po instalacji. Oczywiście da się mieć wszystko na jednym, tym na dole ala windows.
Jak? prawy na panel properities i edytujesz sobie go jak chcesz. niestety nie uzywam gnome'a więc Ci bliżej nie pomogę.[/b]
Ma racje, w środowisku GNOME klikasz na panelu na który chcesz by były minimalizowane okna PPM, następnie wybierasz "Dodaj do panelu" i szukasz "Lista okien" ustawiasz wedle gustu. Konfiguracja jest dowolna ustawiając odpowiednio różne elementy, możesz upodobnić swój system do Windowsa
smile.gif
 
Do góry Bottom