Do czego tego uzyć??

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Skanuje typowi porty za pomoca Sphere PortScan 1.1 (mam IP tego typa rzecz jasna) i tam mi sie pokazuje które ma otwarte itd itp.
Powiedzmy ze ma otwarty port 443 no i pieknie wszystko super ale po co mi te porty tak dokladniej zadnego wyjasnienia nie znalazlem :|.
Nie wiem jak za pomoca otwartych portów i adresu IP moge cokolwiek uzyskac. Da sie np. uzyskac dostep do dysku ofiary? Jezeli tak to jak?? Ja dopiero zaczynam w tym
smile.gif
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Pakerq
Skanuje typowi porty za pomoca Sphere PortScan 1.1 (mam IP tego typa rzecz jasna) i tam mi sie pokazuje które ma otwarte itd itp.
Powiedzmy ze ma otwarty port 443 no i pieknie wszystko super ale po co mi te porty tak dokladniej zadnego wyjasnienia nie znalazlem :|.
Nie wiem jak za pomoca otwartych portów i adresu IP moge cokolwiek uzyskac. Da sie np. uzyskac dostep do dysku ofiary? Jezeli tak to jak?? Ja dopiero zaczynam w tym
smile.gif
odpowiedz jest na forum. poszukaj. uzyj tez google.com - od tego jest.
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Calowalbym cie po nogach i zaznaczył ze pomogles ;p jakbys mi zapodal link bo nie mam pomyslu jakiej frazy w szukaj jeszcze uzyc ;/

@down
no i dodalem ci pomoc
smile.gif
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Eeee polaczylem sie metoda start --> uruchom telnet://ip numer_portu_na_ktory_kcesz_siepolaczyc no i mam takie okienko ktore sie nazywa Telnet <i spacje dalej IP tego typa> No i co teraz?? Co moge w takim okienku zrobic? :>
Jakias pomoc help plx?
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
Jeszcze jedno obiecuje ze ostatnie pytanie :> Pewien pan na necie pisze :
KaHT?? Znasz jego IP?? To dobrze. Otwierasz wiersz poleceń albo tryb ms-dos zależy jaki masz system. tam przechodzisz do folderu w którym masz kahta i wpisujesz
CODEkaht xxx.xxx.xxx.xxx yyy.yyy.yyy.yyy i enter. Teraz oznaczenia. w miejsce x-ów musisz wstawić adres IP wcześniejszy do adresu IP twojego kumpla jeżeli powiedzmy ma 555.555.555.555 (to tylko przykład ) to wpisujesz 555.555.555.554 albo cos wcześniej. w miejsce y-ów wpisujesz adres IP po adresi kumpla czyli np. 555.555.555.556 a cała komenda wygląda np. tak:
CODE
kaht 555.555.555.554 555.555.555.556
Jeżeli twój kumpel ma łatke zainstalowaną (czyli SP niewiem który) to nic niezdziałasz więc masz tu szanse 50% na 50% Jak sie dostaniesz to możesz mu za pomocą komend i odpowiedniego programu wysłać np. trojana i zmusić w jakiś sposób aby go uruchomił.

Super ale ja od samego poczatku nie jarze co mam zrobic :| Ja mam XP to mam wlaczyc wiersz polecen czy tryb ms-dos i jezeli jedno albo drugie to powiedzcie mi jak mam to wlaczyc?
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Pakerq
Super ale ja od samego poczatku nie jarze co mam zrobic :| Ja mam XP to mam wlaczyc wiersz polecen czy tryb ms-dos i jezeli jedno albo drugie to powiedzcie mi jak mam to wlaczyc?
zakladam, ze masz juz sciagnietego kahta...
xpek nie ma dosa.
ma wiersz polecen.
Kod:
start->uruchom-> cmd lub command [enter]
teraz zakladam, ze masz go np na d: w katalogu kaht
piszesz:
Kod:
d: [enter]

cd kaht [enter]
wpisujesz:
Kod:
kaht.exe 80.80.80.79 80.80.80.81 [enter]
zakladajac ze twoj kumpel ma 80.80.80.80
jesli kaht sie polaczy to zobaczysz to na ekranie.
poszukaj na forum tematow o kahcie.
 

Pakerq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2006
Posty
39
AAAAAAAa nie bylo tego obrazka!! ale zastapimy do wykladem o languscie :>
A tak wogole to lol ;P
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Pakerq
No ok dzieki wielkie kocham cie :* ale teraz mam takie okienko i jak z tego bajzlu mam niby dostep do kompa ofiary? :>
please, bez takich czulosci.
odpowiedz czemu nie dziala masz na obrazku... dopoki nie dojdziesz czemu nie dziala nie wchodz na ta strone :/
 

pikaordie

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2006
Posty
12
matrix to jest chyba taki trojan a zeby sie polaczyc z kolesiem na jakis port to tzreba chyba telnetem ale ja nei wiem sam chcem sie tego nauczyc to juz gleboka woda i ten koolo musi miec wlaczone funkcje telnetu czy cos takiego nie wiem D:
<
:D

[ Dodano: 24-04-2006, 13:27 ]
a no i jak juz sie polacze tam cmd telnet ip itd... to co tam sie wpisuje zeby przejac kontrole nad dyskiem ofiary raz sie polaczylem i jak chcialme wpisac cos to bylo cos takiego _____ ___ _ _
<
:O:O co to jest mysle.ale nic nie znam komend mysle ale mialem gdzies spis wiec szukam.Jest znalzlem bylo to w ksiazce od fizyki wiec wpisuje

C:/tam jakies glupoty/<i wkoncu ta komenda jaka mi podano>DIR...

czeakm czeakm i nic no i co ja mam zrobic ehehheheh
 
Do góry Bottom