Dobre antywirusy

Skory

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2013
Posty
9
Jak w temacie - które antywirusy uważacie za najskuteczniejsze? Warto wyszukiwać darmowe czy lepiej zainwestować pare złotych?

Wiem, że był w tym dziale ten temat, ale ostatnia odpowiedź była bodajże w 2008, więc pozwoliłem sobie podbić temat :)
pozdrawiam
 

Airaki

Zbanowany
Dołączył
Czerwiec 4, 2010
Posty
13
Zaden AV ci nie pomoze jak ktoś bardzo chce dostać się do twojego komputera.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
AV - ESET NOD32, poza tym przydaje się GMER oraz Process Hacker.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Zależy ile masz pieniędzy, jak poczytasz raporty o crackowanych wersjach to stwierdzisz ze nie porozumienie mieć AV z niespodzianka. Dodatkowo podejrzane pliki możesz skanować antywirusami na stronach www: online virus scanner.
 
Ostatnia edycja:

Skory

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2013
Posty
9
Dzięki za odzew. Jestem dopiero na początku przygody z informatyką, więc pozwole sobie jeszcze zapytać jakie wobec tego polecacie zabezpieczenie prywatnego komputera?
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Ostatnimi czasy korzystałem z Avasta, AVG, NOD32, Bitdefendera, F-Secure, Vipre, Aviry.
Z czystym sumieniem mogę polecić Avirę. O reszcie nie mam dobrego zdania.
 

Skory

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2013
Posty
9
Przedmówca polecał wcześniej ESET NOD32, z tego co wyczytałem działa bez zamulania kompa, płynnie i w ogóle same pozytywy. Próbowałeś może? Chodzi mi jeszcze o firewall - co polecacie? I czy zakładanie konta użytkownika a następnie używania go naprawde ma sens?
 

Airaki

Zbanowany
Dołączył
Czerwiec 4, 2010
Posty
13
Ja polecam Avasta + ZoneAlarm lub Zemana AntiLogger

Kaspersky też nie zamula kompa jak się wyłączy skanowanie w tle.

ew: usyh.jpg :D
 
Ostatnia edycja:

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Αvenger;149952 napisał:
Ostatnimi czasy korzystałem z Avasta, AVG, NOD32, Bitdefendera, F-Secure, Vipre, Aviry.
Z czystym sumieniem mogę polecić Avirę. O reszcie nie mam dobrego zdania.

Pomijajac zasobozernosc Avira charakteryzuje sie wysoka wykrywalnoscia, szkoda tylko ze zacryptowany calc.exe wykrywa jako 'heuristic suspicious'.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
A MalwareBytes Anti Malware Free? Skanowałem tym ostatnio komputer znajomego i wygląda na dobrze zrobiony program.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Robiac keyloggery zazwyczaj przeszkadzał mi avast wiec chociaz go nie lubie ..........wszystkie inne zazwyczaj nie wyja.:p
 

DarkStorm

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2013
Posty
12
Według mnie Eset smart security i MalwareBytesPRO to jedno z lepszych połączeń.
 
Do góry Bottom