Dogłębne przeszukiwanie N-K

DBjamo

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2008
Posty
2
Witam, od pewnego czasu staram się odszukać odpowiedzi na moje pytanie: jak można jeszcze lepiej wykorzystać n-k jako nieocenione źródło informacji o ludziach :]? Oczywiście nazwisko numery facjata itp. to bardzo przydatne rzeczy, ale np. chcemy sprawdzić komentarze danej osoby w stosunku do innych ludzi, zdjęć, na różnych forach (czego jest tam setki tysięcy, a i samo sto to niemała liczba). Oczywiście każdy taki komentarz jest jest oznaczony nazwiskiem i imieniem i odsyła do odpowiedniego profilu i... czy nie dało by się tego zrobić w drugą stronę? Nie wiem.. za pomocą jakiejś wyszukiwarki albo jakiegoś "magicznego triku" :]

Pozdrawiam
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
No da sie.
poprostu google.
Tylko nk sie dosc szybko rozrasta, ale zawsze cos bedzie.
Pozdrawiam nameless .......
 

DBjamo

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2008
Posty
2
no już trafiłem na to, ale to nie jest do końca to, o co mi chodzi. Ten pozwala pozwala na szybkie wyciąganie danych pewnej osoby bądź grupy osób... ale mi nie chodzi o jej dane.

Chodzi mi dokładnie o działalność i aktywność na serwerze nasza-klasa. W profilu nie mamy zapisanych informacji w jakich profilach bądź pod jakimi zdjęciami dana osoba wypisywała komentarze (i z tego co widzę, technika podana przez Alliata nie pomoże znaleźć tych informacji).

Nie chce mieć kartoteki X tysięcy osób, chodzi o poznanie zależności danych osób. Jak ktoś np. ma 500 znajomych to nie chce ręcznie szukać czy osoba inwigilowana pisała coś pod jakimś nieznanym zdjęciem nieznanej osoby.
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
No tutaj google moze tylko pomoc. Robot wchodzi na strony i je indexuje. Poroblem polega na tym ze nk strasznie szybko sie zmienia i bot nie nadaza za nk.
Kazda osoba jak wchodzi na strone ze zdjeciem to moze usunac kometaz, czyli system to jakos rozpoznaje. No jakbys mial zrdelko nk to mozna bylo by podyskutowac
<

Pozdrawiam nameless ........
 
Do góry Bottom