doss

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
:cojest: :hahaha: :rotfl: sorki ale nie mogłem się powstrzymać :rotfl2:


@yyyyyy pomyśl - nie wierzę w Twój brak podstawowej wiedzy
smile.gif
) @Kanciastoporty nie rzuca słów na wiatr a takie rzeczy powinien wiedzieć każdy kto miał jakąkolwiek styczność z dossem :yes:

P.S. GOOGLE Twoim przyjacielem :-D
 

yyyyyy

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2007
Posty
4
w google nie znajdziesz takiego czegos to sie trzeba nauczyc ja bylem na szkoleniu 5 lat za granica a windows3.1 ok ale jak bede mial takiego windowsa to ja nic nie zrobie na kompie ;] psamoja wiedza ponad podstawowa :mruga:
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Originally posted by yyyyyy
w google nie znajdziesz takiego czegos to sie trzeba nauczyc ja bylem na szkoleniu 5 lat za granica a windows3.1 ok ale jak bede mial takiego windowsa to ja nic nie zrobie na kompie ;] psamoja wiedza ponad podstawowa :mruga:

Jestem innego zdania - myślę, że zrobisz o wiele wiele więcej..na początku to może być utrudnione, ciężko się przyzwyczaić i w ogóle ale później to bajka :yes:
 

yyyyyy

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2007
Posty
4
w google niema nic konkretnego a ja chce konkrety ;] chcial bym inne jakies opcje jeszcze zobaczyc a nie tylko win 3.1
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Originally posted by Kanciastoporty+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kanciastoporty)</div>
czesc mam pytania koles jezdzi pomnie dossem 24h czy idzie jakos odbic atak?[/b]
Originally posted by Kanciastoporty@
zainstaluj windowssa 3.1 to ci nie podskocza
<!--QuoteBegin-yyyyyy

a dlaczego akurat tego?

Zaraz pierdolnę na ziemię i skończę xd
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zaraz pierdolnę na ziemię i skończę xd
<
[/b]

ta...skonczyles... z banem na swoim koncie
<
lol i w dodatku nie ode mnie, ale czekaj...czekaj....

ooo....juz:)

ode mnie tez zaliczyłes :yes:
 
Do góry Bottom