Dostęp do komputera w sieci bez uprawnien i hasla

arcchie

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2011
Posty
2
Witam
jestem tu nowy, potrzebuje porady ekspertów:)
W każdym razie mam dostęp do sieci bezprzewodowej na Neostradzie (komputer jest zarejestrowany) gdzie jest inny komp - nazwijmy go targetem.
Oba kompy są na Win7, próbowałem dostać się poprzez pulpit zdalny, ale tamten ma wyłączone udostępnianie.
Zatem jest jakiś inny sposób???

Mam też np. dostęp do panelu LiveBoksa.
Zeby uprzedzić pytania - po prostu fizycznie nie mogę sie dostac do tego kompa, bo jest zamknięty:) ale wiem ze jest włączony, bo go widzę w otoczeniu sieciowym.

POzdrawiam

ps. jak to zły dział, to proszę o przeniesienie
 

dix62

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2011
Posty
10
System Operacyjny Windows Siedem ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci klucza sieciowego między komputerami ..
Zrób sobie sieć domową i podaj nowy klucz sieci

Na razie to tyle jak coś to pisz śmiało
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
System Operacyjny Windows Siedem ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci klucza sieciowego między komputerami ..
Zrób sobie sieć domową i podaj nowy klucz sieci

Na razie to tyle jak coś to pisz śmiało
próbowałem dostać się poprzez pulpit zdalny, ale tamten ma wyłączone udostępnianie.
[...]
Zeby uprzedzić pytania - po prostu fizycznie nie mogę sie dostac do tego kompa, bo jest zamknięty:) ale wiem ze jest włączony, bo go widzę w otoczeniu sieciowym
@dix63 - Napisał że nie ma dostępu fizycznego i widzi komputer.


Jak ma wyłączone udostępnianie, nie masz fizycznej możliwości ani hasła to nie dostaniesz się do niego za pomocą podstawowych urządzeń "Windows-a", przynajmniej z tego co wiem.
 
Do góry Bottom