Drogi D0hanie

K

Khalt

Gość
Drogi Moderatorze D0hanie;
Tworzę ten temat gdyż chciałbym się dowiedzieć, który z punktów regulaminu HCP został przeze mnie złamany. Rozumiem, iż pisząc tę wiadomość tutaj, łamię kolejny punkt regulaminu. Aczkolwiek nie umożliwiasz użytkownikom forum na kontaktowanie się z Tobą w jakikolwiek inny sposób, zmuszając nas, biednych userów, do pisania tematów dedykowanych wyłącznie Twojej osobie.
Z góry dziękuję za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.
XOXO, Khalt.

PS. Inni moderatorzy są proszeni o nieusuwanie tematu w związku z: patrz wyżej.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Punkt 7. A kontaktować się ze mną można przez irc ( #haker.com.pl @ irc.abuser.pl ).
 
K

Khalt

Gość
Nie mam możliwości wejść na IRC'a, więc po prostu odpowiem tutaj.

Moim zdaniem moja wiadomość nie była bez sensu. Powiem więcej - moim zdaniem, moja wiadomość wniosła bardzo wiele. Dzięki mojej krótkiej wypowiedzi w tamtym temacie, zaistniała możliwość, że osoba poszukująca pomocy zwróciłaby się w końcu do Google i nauczyłaby się, że Google na prawdę często pomaga. Co więcej, moje zachowanie mogło zapobiec zakładania przez tego użytkownika tematów podobnego pokroju, gdyż nauczyłby się, że odpowiedź już tam jest - tylko czeka na odkrycie.

Biedakowi nie rybę trza dać, ale wędkę, coby sam ją sobie złowił!
(Pod warunkiem, że jest dużo ryb i łatwo je złowić).

Trzeba patrzeć z szerszej perspektywy - brać pod uwagę możliwe konsekwencje swych czynów, które mogą nastąpić nawet w dalekiej przyszłości.
 
Ostatnia edycja:

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Nie mam możliwości wejść na IRC'a, więc po prostu odpowiem tutaj.
Bramkę irc masz u góry jak byk
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Za to moim zdaniem nie wniosła nic (i jak widać w poście zaraz po twoim, nie tylko ja mam takie zdanie). Jeśli chcesz kogoś nauczyć obsługi google, to oczywiście popieram - ale rób to w dedykowanym do tego temacie lub na PW.
 
K

Khalt

Gość
Bramkę irc masz u góry
Oczywiście, że mam. Nawet mIRC'a mam zainstalowanego. Ale cała JAVA i prawie wszystkie porty są blokowane. Nie bangla i tyle.

W takim razie temat do kosza. Dzięki za rozwianie moich wątpliwości xP.
 
Do góry Bottom