Dwa pytanka

M

mayster

Gość
Witam

Mam takie dwa pytanka dla geniuszow :

1) Mam XPka - niedawno cos sie skaszanilo - wiem ze te pytanie to chyba niezabardzo pasuje do tego forum ale nie chce mi sie szukac stron z podobnymi tematami - wiec jest tak - jakis czas temu cos sie skaszanilo i jesli otwieram MSIE to jest wszystko ok - strony sie wczytuja bez zarzutu - dopiero gdy stukne w jakiegos linka - tak zeby sie otworzyl w osobnym oknie (np. z SHIFTem) to otwiera mi sie tylko pusta strona - nie wiem wlasnie co jest - jak daje na tej pustej stronie STOP to w pasku adresu pokazuje mi sie takie cosik "res://C:WINDOWSSystem32shdoclc.dll/navcancl.htm". Czy moze ktos nie wiem co moze byc przyczyna tego ?

2) Zna moze ktosik jakis soft do lamania haselek w sieci LAN na winde z Novelem ? Jest w sieci strasznie upierd....iwy Admin i trzeba cos z tym zrobic ale nie zabardzo wiem jak bo nie mialem zbytnio doczynienia z Novelem.

z gory wielkie thx za pomoc
Mayster
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Witam

Mam takie dwa pytanka dla geniuszow :

1) Mam XPka - niedawno cos sie skaszanilo - wiem ze te pytanie to chyba niezabardzo pasuje do tego forum ale nie chce mi sie szukac stron z podobnymi tematami - wiec jest tak - jakis czas temu cos sie skaszanilo i jesli otwieram MSIE to jest wszystko ok - strony sie wczytuja bez zarzutu - dopiero gdy stukne w jakiegos linka - tak zeby sie otworzyl w osobnym oknie (np. z SHIFTem) to otwiera mi sie tylko pusta strona - nie wiem wlasnie co jest - jak daje na tej pustej stronie STOP to w pasku adresu pokazuje mi sie takie cosik "res://C:WINDOWSSystem32shdoclc.dll/navcancl.htm". Czy moze ktos nie wiem co moze byc przyczyna tego ?

2) Zna moze ktosik jakis soft do lamania haselek w sieci LAN na winde z Novelem ? Jest w sieci strasznie upierd....iwy Admin i trzeba cos z tym zrobic ale nie zabardzo wiem jak bo nie mialem zbytnio doczynienia z Novelem.

z gory wielkie thx za pomoc
Mayster[/b]

2. Na win 9x jest taki program jak lanquard network scanner, jest on bardzo szybko, drugim programikiem jest porgram lamacz, lamie on hasla w stylu programu brutus, czyli trwa to troche czasu
 
M

mayster

Gość
Cze

Wiem, wiem o tych programach - tylko czy one dzialaja w sieciach opartych na Novell'u ?

Mayster

P.S.
Jestem zadko na kompie w sieci w ktorej chce to zrobic - wybieram sie wlasnie teraz za niedlugo tam i wlasnie nie wiem czy te programy tez tam zadzialaja czy nie posciagac jeszcze jakis dodatkowych - chodzi mi czy nie ma jakis specjalnych na Novell'a ?
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Dobrym programem do lamania zasobow LAN jest program PQwak2 a nie jakis brutus i lamacz.
O to link do programu:
ftp://217.97.87.155/Adzi/programy.htm
Sorry za dluga przerwe w auktulizacji strony ale mam ciagle problemy z kompem i do tego dochodzi jeszcze FUCKING SZKOLA!
 
M

mayster

Gość
T H X

Dzieki wszysktim za odpowiedzi.
A na pierwsze pytanie ktore napisalem na poczatku nie zna moze ktos odpowiedzi ?

pozdr. Mayster
 
Do góry Bottom