Dysk Twardy

Mufu24

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2008
Posty
3
Witam
Mam prośbę możecie mi doradzić z jakiej firmy i jaki dysk kupić najlepiej ale wielkość od 80 GB do 120 GB
 

Mario(pl)

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 26, 2008
Posty
12
Jeśli chodzi o firmy to polecam Seagate. Dyski być może trochę droższe niż inne, ale są bardzo wytrzymałe. Firmą godną polecenia jest jeszcze WD (Western Digital). I pod żadnym pozorem nie kupuj Samsunga - głośny i awaryjny.

Pozdrawiam Mariusz
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Co do WD vs. Samsung sa podzielone zdania. Kupilem WD lecz troszke halasuje kolegama Samsunga i jest cisza ale z drugiej strony mu sie raz zagubily partycje. To jest to nigdy nie ma idealu. Musialem wybrac bezawaryjna praca WD czy cisza Samsunga...

Weż WD a do halasu przywykniesz
<
(moze wam niehalasuje ale ja jestem bardzo wyczulony na prace i poziom halasu HDD
<
)
 

cephei

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
33
mój sata2 samsung po roku chodzi bez awarii i bezgłośnie...widzę żę jakikolwiek dysk sata jedynka byś nie wziął to rzęzi po 3 miesiącach pracy...niezależnie od producenta
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68
Mam kumpla co ma serwis komputerowy i sklep i po roku przestawał w ogóle sprzedawać samsungi i odradzał klientom po tym jak 30% z nich wróciło na gwarancje.
Ja polecam Seagety i Hitachi/IBM - te drugie są naprawdę spoko i mają dobrą opinię.
 
Do góry Bottom