Dział download

fiskus94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2013
Posty
28
Proponuję dział download gdzie użytkownicy będą wrzucać linki ze swoimi dziełami ;) I w ten sposób pomogą sobie nawzajem w dzieleniu się pomocnymi programami ;)
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Czyli po prostu proponujesz powiększenie tego burdelu. Zobacz jak to forum teraz wygląda, ciągłe spamowanie i zakładanie tych samych tematów przez nowych użytkowników. Moderatorzy z całym szacunkiem, obijają się i nic z tym nie robią. Ty chcesz jeszcze dodać dział do pobierania plików w którym wszyscy umieszczali aplikacje wraz z ukrytym złośliwym oprogramowaniem - zastanów się... Gdyby takie coś powstało, mój botnet stałby się potężniejszy. Podsumowując, jestem absolutnie na nie.
 

fiskus94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2013
Posty
28
Jak zwał, tak zwał. Natomiast nikt nikomu nie karze instalować złośliwego oprogramowania ;) Każdy normalny człowiek pierw plik przeskanuje ;)
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Czyli po prostu proponujesz powiększenie tego burdelu. Zobacz jak to forum teraz wygląda, ciągłe spamowanie i zakładanie tych samych tematów przez nowych użytkowników. Moderatorzy z całym szacunkiem, obijają się i nic z tym nie robią.
Tak, masz rację. Poziom forum ostatnio nie prezentuje się najlepiej, ale to nie oznacza, że my moderatorzy nic nie robimy.
Staramy się doprowadzić forum do porządku a to, że co jakiś czas pojawiają się tematy godne kabaretu to nie nasza wina.
Forum tworzą użytkownicy i to oni są odpowiedzialni za ten cały chaos.
Proponuję dział download gdzie użytkownicy będą wrzucać linki ze swoimi dziełami ;) I w ten sposób pomogą sobie nawzajem w dzieleniu się pomocnymi programami ;)
Też jestem negatywnie nastawiony. Co druga binarka byłaby zainfekowana.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Jak zwał, tak zwał. Natomiast nikt nikomu nie karze instalować złośliwego oprogramowania ;) Każdy normalny człowiek pierw plik przeskanuje ;)

Przecież każdy np. generator do keyloggera będzie zawsze wykrywalny, nawet jak jest czysty... Zresztą nie każde malware da się wykryć, najpierw musi kilka dni poszwendać się po internetach i trafić do bazy danych, żeby jakikolwiek antywirus ostrzegał.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Dział download nie był by głupim pomysłem pod warunkiem, że linkowane oprogramowanie by było do stron jego twórcy a osoba zamieszczająca link napisała by krótką charakterystykę programu i ewentualnie dodała też link do dokumentacji.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Napisałem w dziale dla adminów i modów o nowej kategorii forum dla projektów, ale nie było żadnego odzewu. Sam nie wiem co myśleć, vx-archiv.at miało problemy, bo trzymali na serwerze malware.
 

fiskus94

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2013
Posty
28
Decyzję zostawiam adminom i innym użytkownikom forum. Ja tylko zaproponowałem. Mogę nawet zająć się bezpieczeństwem tego działu i wszelkie tematy z podejrzanego plikami mogę usuwać ;) natomiast jak wiemy, nie wszystko zdołam ogarnąć ;)
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Było 100 razy już. Działu download nie będzie bo Achates i tak już ma policje na głowie, nie ma co robić tylko sobie problemów dokładać...
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Już lepiej otworzyć dział tylko dla kodów źródłowych, które wymagały by tylko i wyłącznie skompilowania.
Pomysł nie najgorszy. Tylko póżniej dziesiątki pytań od zielonych w stylu "jak to uruchomić, skompilować".
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Αvenger;146828 napisał:
Pomysł nie najgorszy. Tylko póżniej dziesiątki pytań od zielonych w stylu "jak to uruchomić, skompilować".
Dział kodów źródłowych nie dla noobów :p
 
Ostatnia edycja:

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
otwarcie na.nowo download'u raczej nie wchodzi w rachube.

a co do 'burdelu' na forum zamiast narzekac to moglibyscie raportowac durne posty a nie marudzic :p
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Dopiero teraz znalazłem link do raportowania złych postów.

Jeszcze jedno, zamykajcie wyjaśnione tematy. Ja niestety za was tego nie zrobię - brak mi funkcji. :)
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
W temacie, pod informacjami takimi jak data dołączenia i ilość postów użytkownika. Trójkąt ostrzegawczy z wykrzyknikiem w środku.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
nigdy nikt nie zamykal i zamykac nie bedzie zakonczonych tematow.
 
Do góry Bottom