dział grafika- w dziale Webmastering

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Mam taką propozycję,aby dorzucić do forum dział grafika,do działu PHP,HTML,JS i wrzucić je do sekcji webmastering ,albo Tworzenie stron WWW.
Przecież to bardzo ważny element strony
<
.
Myślę,że wiele osób na forum interesuje się tworzeniem grafiki.
Haker to przecież "osoba o wysokich umiejętnościach informatycznych" więc czemu nie miałby się znać na grafice komputerowej
<
.
W tym dziale użytkownicy mogliby wysyłać linki do swoich prac i zadać pytania dotyczące flash ,photoshop,paint shop pro itp.

Napiszcie co o tym myślicie...

Pozdrawiam ;]
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
W sumie taki dział to fajny pomysł ( bo ja się zajmowałem grafiką ) , ale i tak pewnie większość się nie zgodzi ;/

Jestem za
smile.gif
)
 

Dens

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2007
Posty
6
Skoro tematyką strony jest hacking, bezpieczeństwo etc. to raczej dział o grafice się tu nie nadaje.

P.S. Jestem nowy na forum, więc wypadałoby się przywitać : witajcie
smile.gif
.
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Originally posted by Kanciastoporty
dla mnie bez sensu, zbyt duze poszerzenie tematu (zraz sie skonczy na grach)
Dla mnie mogą być i gry...
<
jeżeli chodzi ci o ich tworzenie
<

Ale jeżeli jest HTML i JavaScript to czemu nie grafika...
//
P.S
Można jeszcze dorzucić kategorię Flash w grafika..
smile.gif
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Idac waszym tokiem rozumowania w dziale Glowne mozna dac poddzial Tibia
<
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Nie. To jest forum o jako takim bezpieczeństwie komputerowym a nie o grafice, grach, czy innych pierdołach. Nie róbmy z tego forum ogólnotematycznego, chyba głównym celem jest stworzenie najlepszego forum dotyczącego bezpieczeństwa i spraw związanych z podobnymi aspektami tejże dziedziny a nie forum dotyczącego grafiki. Jak tak dalej pójdzie, to ja też chcę dział penspinning.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
najlepszego forum dotyczącego bezpieczeństwa[/b]
nei wiedzialem ze na najlepszym forum dotyczacym bezpieczenstwa co trezci post to "nie dziala mi keyloggger""jak wyslac trojana""skad pobrac trojana, zaden link nie dziala" ale spoko
<
 

rem

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2006
Posty
200
Ale mógłby powstać tak pod dział grafika/layouty , można by nawet było dawać poradniki dotyczące grafiki , dawać do oceny layouty itd To jest fajny pomysł
smile.gif
)[/b]
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
nei wiedzialem ze na najlepszym forum dotyczacym bezpieczenstwa co trezci post to "nie dziala mi keyloggger""jak wyslac trojana""skad pobrac trojana, zaden link nie dziala" ale spoko[/b]
Nie doczytałeś. Napisałem wcześniej, że takie jest założenie i cel, ale nevermind.

Ale mógłby powstać tak pod dział grafika/layer , można by nawet było dawać poradniki dotyczące grafiki , dawać do oceny lay'ery itd To jest fajny pomysł[/b]
Layer to z angielskiego warstwa, myślę że chodziło Ci o layouty, czyli szablony stron WWW.

Imo, pomysł nietrafiony, na siłę można by zrobić, nawet Radio Tibia, tylko po co?
Od tego są inne fora, ale moderatorem ani administratorem nie jestem, więc to chyba ich zdanie powinno się liczyć. Ja tylko swoją opinie przedstawiam - nie pasuje dział do tematu forum.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Skoro chcecie wypowiedzi moderatorów to odpiszę.
Bezsens.
To tyle ode mnie.
 
Do góry Bottom