Dział z oprogramowaniem dla smartphonów/telefonów

rekahh

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
37
Witam, Proponowałbym założenie działu z oprogramowaniem dla smartphonów. Dział miał by swoje prefixy: symbian, android, itp. Każdy kto by chciał się podzielić wiedzą i softami, w tym i ja, mógłby śmiało to zrobić, a nie mieszać w działach z softem na PC. Na smartfony Jest sporo softów do celów... edukacyjnych:> które nawet sam bym wstawił, a nie ma gdzie. Każdy mógłby śmiało dzielić się swoimi pomysłami..rozwiązaniami. Pewnie znalazłoby się kilku znawców w tej dziedzinie. Proponowałbym też niewidoczność działu dla osiłków pijawek bez rejestracji. Wiem że to nie forum o telefonach ale jakiś mini dział z tym też by nam się tu przydał. Co na to Admini, Modzi?
 
Ostatnia edycja:

homer_

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2012
Posty
14
Witam, Proponowałbym założenie działu z oprogramowaniem dla smartphonów. Dział miał by swoje prefixy: symbian, android, itp. Każdy kto by chciał się podzielić wiedzą i softami, w tym i ja, mógłby śmiało to zrobić, a nie mieszać w działach z softem na PC. Na smartfony Jest sporo softów do celów... edukacyjnych:> które nawet sam bym wstawił, a nie ma gdzie. Każdy mógłby śmiało dzielić się swoimi pomysłami..rozwiązaniami. Pewnie znalazłoby się kilku znawców w tej dziedzinie. Proponowałbym też niewidoczność działu dla osiłków pijawek bez rejestracji. Wiem że to nie forum o telefonach ale jakiś mini dział z tym też by nam się tu przydał. Co na to Admini, Modzi?

Jeżeli chodzi o propozycje to czas chyba założyć ogólny dział "Telefonia". Dopiero potem można myśleć o takich pierdołach jak software... Ogólnie wiedza o centralkach telefonicznych i standardach telefonicznych na takim forum powinna się cieszyć sporym zainteresowaniem.

Pozdrawiam
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Ogólnie wiedza o centralkach telefonicznych i standardach telefonicznych na takim forum powinna się cieszyć sporym zainteresowaniem.
Decyzja nie należy do mnie, ale proszę, pokaż gdzie są tego typu tematy. Czy jest ich wiele?
 

homer_

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2012
Posty
14
Decyzja nie należy do mnie, ale proszę, pokaż gdzie są tego typu tematy. Czy jest ich wiele?

Może właśnie dlatego że brak sprecyzowanej kategorii ogranicza takie tematy? Przecież standard GSM sam w sobie jest dziurawy jak sito, nie wspominam o reszcie. Jeżeli chodzi o te zagadnienia posiadam sporą wiedzę na ten temat(technik teleinformatyk - cokolwiek to znaczy xD i obecnie studia na telekom). Być może masz racje, postaram się w przyszłości poruszyć te zagadnienia w dziale "Off-topic". Miejmy nadzieję że uda nam się trochę rozwinąć zainteresowanie tymi tematami na tyle żeby stworzyć osobny dział.

Pozdrawiam
 

rekahh

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
37
Podzielam zdania homera. Czy moderacja utworzy taki dział?!
 

rekahh

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
37
Jak widać są też inni zainteresowani tym działem:
Dzięki za podpowiedź. Na forach androidowskich admini strasznie się burzą, że to namawianie do warezu itp.itd. straszneeee ;p W związku z tym że naprawdę mało jest forów na temat androidu od naszej strony, może dobrym pomysłem byłoby wstawienie nowego działu na haker.com.pl? Taka propozycja ;)
Pozdrawiam Ciebie i Administracje ;)
 
Do góry Bottom