Dziwny komunikat po próbie komplikacji w Boreland C++ Builder 6

xaov

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2011
Posty
3
Boreland program.jpg
I właśnie tak wygląda problem moi drodzy. Ktoś może mi poradzić? Bo zakupiłem symfonię c++ i przez ten problem z komplikacją moja nauka stoi w miejscu.
Proszę o szybką odpowiedź ;)
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
1.Wżuć na jakiś serwer ze zdjęciami a nie w taki sposób.
2.Jeśli się nie mylę to jest na tyle stare, że już mogą być pewne błędy - z książki uczysz się zasad nie konkretnego kodu, co wbrew pozorom jest bardzo ważne.
3.Z kodem może podpowiemy od razu rozwiązanie?
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Polecam zainteresować się Visualem 2008 lub 2010.
 

xaov

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2011
Posty
3
A da się go w ogóle skądś pobrać? Szukałem na google, i tam każdy go tylko poszukuje : )
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Aaa, fakt :D Sorry, moja wina
 

xaov

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2011
Posty
3
Dzięki za odpowiedzi. Co do kodu samego programu to jest on przykładem typowego "hello world" i wygląda następująco:
Kod:
#include<iostream.h>
main()
{
cout << "Witamy na pokładzie" ;
}
Nie wiem sam czy korzystać z tej książki, nie wiem jak szybko zmienia się sam język c++ i jak się go po prostu nauczać. No i oczywiście nie wiem jakie ide jest najlepsze.
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Popełniasz błąd zapewnie nie w kodzie, a po prostu robisz aplikację okienkową i wklejasz kod jak na konsolę.
Nie wiem sam czy korzystać z tej książki, nie wiem jak szybko zmienia się sam język c++ i jak się go po prostu nauczać. No i oczywiście nie wiem jakie ide jest najlepsze.
A z książki korzystaj, najważniejsze to nauczyć się myśleć a myślenie się nie zmienia.
PS
Chyba można "#include<iostream.h>" zmienić na "#include<iostream>".
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom