Edycja pakietów w ARP spoof

Marcinxxl2

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 21, 2013
Posty
14
W końcu udało mi się całkowicie naprawić problem z tym ARP spoofem :D I naszła mnie taka myśl, jeśli w tej technice podsłuchiwania "porywam" te pakiety i to ja decyduje, czy trafią one do internetu, to chyba teoretycznie była by możliwość edycji tych "porwanych" pakietów zanim trafią do sieci. Jest taka możliwość na prawdę?
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Oczywiscie ze tak :). Mozesz przekierowac syn na fake ssh a przechwycic dane logowania, mozesz wykrasc token z keyringiem, mozesz uzyc isn perdict, split handshake, mozesz uzyc dns poisoning. Mozesz zablokowac ruch www a wzamian wstawic index.html informujacy o zablokowaniu internetu przez uslugodawce w celu odblokowania prosimy pobrac aplikacje uwierzytelniajaca (oczywiscie ja bym wstawil tam FUD meterpreter ale to Twoj wybor), mozesz przekierowac nie szyfrowany smtp na Twojego postfix'a, exim'a etc.

Jezeli klient w koncu uruchomi aplikacje z www w przypadku meterpretera mozesz generalnie wszystko:

- uruchomic keylogger
- uruchomic nagrywanie mic
- zrobic zdjecie kamera
- nagrywac obraz kamery w realtime
- mozesz przegladac zawartosc hdd, pobierac, wrzucac, kasowac, uruchamiac zdalnie dowolne pliki :)
- mozesz zerknac na historie podpinanych urzadzen usb
- mozesz odczytac zapisane sesje wifi, nazwe ap, login, haslo, typ zabezpieczen, nr kanalu (potem mozesz polaczyc sie na jego wifi ; ) )
- mozesz wylaczyc UAC
- mozesz aktywowac konto supportowe windows
- mozesz dodac dowolnego uzytkownika i przydzielic go do grupy admin
- mozesz uruchomic RDP i dodac regule w firewallu
- mozesz zzestawic tunel aby ominac NAT i polaczyc sie z ofiara np. przez RDP :)
- mozesz dodac autostart z rejestru lub uslugi
- mozesz wykrasc zapisane hasla chrome, firefox, steam, skype, outlook, total commander, winscp, filezilla, pidgin i wiele wiele innych (osobiscie napisalem plugin wykradajacy zapisane hasla z uplay i origin : ))
- mozesz podsluchiwac rozmowe voip
- mozesz edytowac plik hosts tak aby przekierowac strony wymagajace logowania na Twoja fake www (spear phishing)
- mozesz przeslac sobie zrzut ekranu ofiary
- mozesz przegladac na jakie www i jakie pliki ofiara pobiera/przeglada
- mozesz przegladac historie polaczen z innymi komputerami w sieci oraz jakich uzyli loginow
- mozesz wyszukiwac inne komputery w sieci i zestawic na nich tunel w celu przeprowadzenia kolejnego arpspoof ^^

EDIT:

bym zapomnial o ciekawej opcji :)
- mozesz zdalnie zaktulizowac profil wifi o nowa konfiguracje sieci wlan wg. Twoich parametrow tak aby ofiara laczyla sie z ta siecia kiedy tylko bedzie ona dostepna ;). Jesli znasz miejsce pobytu ofiary np. restauracja,kawiarnia mozesz podejsc dostatecznie blisko aby rozlaczyc aireplay'em jego AP i uruchomic Twoje fake wifi - ofiara automatycznie polaczy sie na Twoj *niby router poniewaz bedzie miala jego wpis w profilu ^^. I ponownie zaczniesz zabawe z manipulacja polaczen etc. = ).

...opcji jest cala masa ale nie bede wiecej pisal bo to bez sensu... po prostu zapoznaj sie z tematem ( ;
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom