EIT

Shadowsun

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2007
Posty
16
Nie znalazłem wcześniej takiego tematu jak już jest to proszę o usunięcie.

No właśnie co o tym myślicie? Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi to polecam:
Kod:
http://www.eitplus.wroclaw.pl/
Gdy czytam o tym na jakiś stronach to ludzie w komentarzach bluzgają na Wrocław, że jest Niemiecki, że to Kraków, Poznań i inne miasta powinny mieć EIT u siebie, ale ta inwestycja da zysk całej Polsce. Nie wykluczone, że na tej stronie pisze wiele osób , które w przyszłości będą czołowymi informatykami na świecie, ale co z tego skoro pracy będą musieli szukać po za granicami. Mam 14 lat, nie którzy wyzwą mnie od bachora, który stara się popisać, jestem z Wrocławia, jestem Polakiem i jestem z tego dumny! Dla czego mamy taką sytuacje w kraju? Przez błędy przeszłości, przez to, że inni tchórzyli, gdy powinni nam pomóc. Nie możemy winić innych narodów za błędy przeszłości, ale mamy prawo nienawidzić ludzi za to, że traktują Polaków za gorszych, nie raz spotkałem się z wyzwiskami osób z innych krajów pod naszym kierunkiem.
Polska to wspaniały naród stać nas na wiele, ale musimy coś zrobić walczyć o to co nam się należy wieże, że kiedyś nadejdzie chwila gdy Polska będzie silniejsza od Chin, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Stać Nas na wiele, ale musimy coś z tym zrobić jeśli ktoś ma jakiekolwiek propozycje co możemy zrobić to niech pisze.
Szczerze mówiąc nie mam ochoty słuchać "Polaków", dla których Ojczyzna nic nie znaczy.


Pozdrawiam i przepraszam za taki ot, ale musimy się zastanowić co dla Nas dobre.

Podsumowując: Jeśli ktoś ma jakieś propozycje jak możemy pomóc w przydzieleniu centrali EIT to niech pisze
<
.
 
Do góry Bottom