Email-trojan

TuRn

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2006
Posty
29
Witam,


Czy mógłby mi ktos podać trojana który poprzez załącznik wypakowuje sie na komputer ofiary, ale żeby nie wymagał podania mojego ID(hosta, chyba tak sie to pisze
<
). Chodzi mi żeby wykradał hasła do gg.


Dziękuje

[ Dodano: 18-11-2006, 16:52 ]
Przepraszam to jest chyba Keylogger czy moderator mógłby przenieść to do dziełu Keyloggery ??
 

Crims_

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2006
Posty
44
Tylko wiesz wiekszość jak nie wszystkie poczty maja skaner antyvirusowy , a pozatym nie przepuszczą pliku .exe .
pozdro
 

TuRn

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2006
Posty
29
Właśnie ale ja mam konta na onecie, interii i gazecie jeszcze, a dalej nie wiem czy istnieje taki trojan (czy keyloger)
 

Crims_

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2006
Posty
44
najlepiej bedzie jak zrobisz sobie serwer na kompie. np. Ftp (duzo opisów znajdziesz na google) i tam wrzucisz tego trojana i dasz link osobie zeby go pobrała.
pozdro
 

styku_

Użytkownik
Dołączył
Listopad 22, 2006
Posty
2
witam szukam trojana ktory po przez odebranie emila automatycznie wypakuje sie na kompie!!
 

TuRn

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2006
Posty
29
OK ale moze ktos mi zapodac trojana który nie wymaga mojego hosta( ID) bo nie wiem jaki mam a nie wiem gdzie znaleść :ups:
 

yras

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
93
na gmailu nawed spakowanego exe nieprzeslesz wiem bo mam ale jak z bratem musielismy to robilismy tak:
zmienialismy koncowke exe na dat w zalacznik i szło ale puzniej niedasz tego ofiarze bo... ona tego przeciez niezmieni na exe chyba ze dasz jej instrukcje
smile.gif
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Spakować plik winrarem, ustawić hasło i zaznaczyć opcję niepokazywania nazw plików.
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
ten z haslem i spakowaniem rarem jest dobry , onet niewykrywa :faja:
 
Do góry Bottom