emissionary keylogger- problem

Adekxi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2013
Posty
2
Witam. mam pytanie, a zarazem prośbę . Wiec : czy orientuje się ktoś czy jest możliwość dezaktywowania tego keyloggera ? Chciałem przetestować i zainstalowałem u siebie , a teraz przychodzą mi co chwile loggi, na których mi nie zależy . Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

dejna

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2013
Posty
1
Siemka, ponawiam pytanie! Zrobiłem sobie pliczek ale nie chcę klikać dopóki nie dowiem się jak go usunąć, aby nie mieć problemów jak kolega wyżej.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Sprawdź listę uruchomionych procesów w Menedżerze zadań Windows przed uruchomieniem pliku, następnie uruchom plik sprawdź jaki proces został dodany (pewnie to proces keylogger'a), podobnie zrób z Edytorem rejestru, zwróć uwagę na klucz:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Misrosoft\Windows\CurrentVersion\Run, sprawdź jaki klucz jest dodany po uruchomieniu keylogger'a. A kiedy będziesz chciał już usunąć keylogger'a z komputera to zatrzym proces keylogger'a i usuń dodany przez niego klucz.

Nigdy nie używałem tego keylogger'a więc nie wiem dokładnie pod jakimi nazwami i w jakich ścieżkach systemowych się chowa, dlatego opisałem najprostszy sposób.
 

Adekxi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2013
Posty
2
Może nie powinienem pisać tego w tym temacie, ale skoro zaczęła się tu rozmowa to mam jeszcze jedno pytanie. Gdy wygeneruje plik, to u mnie na kompie odpala bez problemu, a gdy chce juz to zrobić na innym wyskakuje błąd , nawet jeśli wygeneruje juz na pendrive podpiętym do innego komputera to plik który chciałbym odpalić nie działa
 
Do góry Bottom