-=esk=-

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Witam!
Chciałbym przedstawić wam mój nowy progz pt. -=ESK=-
Jest to dopiero wersja beta, więc (napewno) znajdą się jakieś błędy. Proszę mnie o nich informować w miarę możliwości a ja w pełnej wersji postaram się je wszystkie poprawić :-D. Chyba najważniejszą cechą keyloggera jest to że w trybie zaawansowanym obsługuje polskie litery
%3C

Z konfiguracją nie powinno byc problemów
Można go pobrać stąd:
//nieaktywny link
Pamietajcie, jakbyście na coś trafili to piszcie tu, na maila lub na priv
Z góry THX
Pozdro
PS. Jestem dość początkującym programistą, nie wymagajcie odemnie zbyt wiele
%3C
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
A widzish, z tego pędu nawet zapomniałem ustawić ukrywanie formy :?
Usuń tamte pliki, zaraz poprawie wszystko :-D
 
G

Guest

Gość
Siema mam złą wiadomość dla ciebie -=Eter=- a oto ta wiadomośc:
Wybrałem tryb prosty,wpisałem email tak jak kazałes
<
I po 10 minutach wyskoczyły mi taki błąd " sorry, mailfrom without @ is administratively denied " i zaś za 10 minut wyszedł mi błąd " already connected " ten błąd powtarzał się 4 razy. Chyba ten keylogger niedziała
<
.Mam windows xp pro
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Bardzo możliwe, u mni jednak działało wszystko :-D
Jak mówiłem, to wersja beta poczekam 2-3 dni aż znajdą się wszytskie dziury i potem wezmę się za poprawianie. Wersję 1.0 przewidują na za tydzień, ewentualnie dwa
Pozdrawiam
 
G

Guest

Gość
Zapomniałem napisać że na emaili niedostałem żadnych zapisków klawiatury
<
Czekam niecierpliwie na nową wersje twojego keyloggera.
Pozdrowienia
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
I po 10 minutach wyskoczyły mi taki błąd " sorry, mailfrom without @ is administratively denied " i zaś za 10 minut wyszedł mi błąd " already connected "[/b]
Ojj stary...ja mam identycznie + zaznaczyłem opcje Tryb Prosty z jednym uruchomieniem keylogera...a nagle włańczam sobie dzisiaj kompa i mi co chwile wyskakuje błąd :
Kod:
Socket error # 1061

Connection refused

Stary wygląda na to, że tylko tobie to chodzi....
<
:/
 

mrKrecik

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2004
Posty
2
I po 10 minutach wyskoczyły mi taki błąd " sorry, mailfrom without @ is administratively denied " i zaś za 10 minut wyszedł mi błąd " already connected "[/b]

No i ja też tak mam
<

A gdy zaznaczam TCP/IP pomijam konfiguracje ( nic nie zmieniam ), daje zapisz, podaje nazwe pliku (sys.exe) i jeszcze raz zapisz to wyskakuje:
"Resource TCPIP not found"
<
 

xv05

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2003
Posty
4
ok pobralem wszystko ustawiłem jak trzeba i utworzył mi sie plik ale jak ja go chce odpalić to każe mi wybrać program jakim mam go odpalić ... plz opiszcie mi to plz
 
Do góry Bottom