exe-->avi Pomocy...wielki problem

rushio

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
15
Witam!
Mam wielki problem bo zmieniłem w regedit żeby plik exe odczytywało jako avi i restartnelem kompa, a teraz nie mogę tego cofnąć bo nie mogę otworzyć pliku regedit bo nie jest w formacie exe. Jak to odwrócić? Da się bez formatowania kompa? Proszę o pomoc! Napewno kliknę że mi pomogłeś
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
wlacz moj komputer, narzedzia, opcje folderow, widok, odznacz "ukryj rozszerzenia znanych typow plikow", wjedz do folderu windowsa, znajdz regedit.exe i zamien na regedit.avi i odpal
 

wazniak

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
23
mialem podobny problem tylko ze wszystkie pliki exe uruchamialy mi sie przez Bitlorda:p moglem odpalic exe tylko przy pomocy innego programu, ale to glupota, ja formata zrobilem
 

rushio

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
15
właśnie mam wyłączone ;/ Niech ktoś pomoże :nauka: proszę =] Może ktoś by wrzucił dobry regedit na jakis serwer a ja go pobiore i podmienie?
 

wazniak

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
23
"Z igraszkow przyszly placzki ;] "

nie da sie po przez przywrucenie o date wczesniej, bo to terz jest exe wiem bo mialem taki sam problem, nic tylko format pozostaje

P.S regidit plik to on chyba nic nie da, bo mnie sie wydaje, ze on to gdzies w innych plikach zapisuje
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Może ktoś by wrzucił dobry regedit na jakis serwer a ja go pobiore i podmienie?[/b]
tak, jakby to cos mialo dac...

Kod:
Windows Registry Editor Version 5.00 



[HKEY_CLASSES_ROOT.exe] 

"PerceivedType"="exefile" 

@="exefile" 

"Content Type"="exefile" 



[HKEY_CLASSES_ROOT.exeOpenWithProgids] 

"exefile"=hex(0): 



[HKEY_CLASSES_ROOT.exePersistentHandler] 

@="{098f2470-bae0-11cd-b579-08002b30bfeb}"
wklej do notatnika, zapisz jako fix.reg i scal
 

Oorus

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
218
Eee jak ktoś umie to niech mu stworzy plik *.reg który zmieni odpowiednie wartości w rejestrze...
 

Oorus

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
218
http://quak.interkar.pl/plikiexe.reg

[ Dodano: 26-06-2007, 15:00 ]
Edit: wazniak byłeś szybszy
<
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
po co wy wrzucacie te wszystkie linki? koles zaraz zglupieje i nie bedzie wiedzial co robic... moze poproscie jeszcze swoich krewnych zeby tez dali jednego... troche pomyslunku :whoeva:
 

Oorus

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
218
Co zgłupieje? Ściągasz plik... klikasz prawym i wybierasz dodaj albo instaluj... nie pamiętam jak tam jest
smile.gif


Edit: Nie zauważyłem twojego posta tam gdzie mu napisałeś co i jak... to sorki
<
 

wazniak

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
23
moze sciagnasc byle jaki, a my z dobrych checi dalismy, skad mialem wiedziec ze ktos inny da :glupek2:
 

rushio

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
15
pisze takie ogłoszenie jak chce zainstalować: "Nie można zaimportować C://Windows/regedit.reg : Określony plik nie jest skryptem rejestru. Można zaimportować tylko binarnie pliki rejestru z wewnątrz edytora rejestru." Jak to zrobić? ;/
 

Oorus

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2007
Posty
218
A nie w sumie to się nie da jeżeli nie możesz regedita otworzyć ;/

[ Dodano: 26-06-2007, 18:47 ]
A spróbuj ściągnąć plik z mojego linku i go zainstalować (prawym i wybierasz scal)...
 

rushio

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2007
Posty
15
Dzieki wszystkim za pomoc :mruga: Zrobiłem formata bo niechciało mi się grzebać :yes: Wszyscy udzielający się w temacie dostają punkt że mi pomogli =]
Pozdro
Rushio
 
Do góry Bottom