Exploit na IE!!!!

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
a jest mozliwosc ze ty tego nie mozesz przeanalizowac ?:>

jacek 18:01:01
ty ten exploi na bank chodzi na IE 7 ?
włuczykij 18:07:54
tak
smile.gif

włuczykij 18:07:56
na 100 %
smile.gif
 

Clark

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
16
skoro ten nie dziala to wiecie jaki moze zadzialac na ie 7 i 6?

sluchajcie. czy ja dobrze rozumiem czy nie? jezeli przypuscmy koles wysyla mi link z exploitem np. www.blablabla.pl/blabla.html. to jezeli ja nie bede wchodzic w ta stronke tylko zapisze ja sobie na dysku i otworze notatnikiem, zmienie adres z ktorego ma sie pobierac jakis tam plik i zapisze w postaci index.html na mojej stronie to bedzie dzialac? tak wlasnie wyglada ten exploit? nie musze nic kompilowac?
 

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
no np. moze to jets exploit na IE 6 =] to jak bendziesz otwieral IE 7 to nic sie nei ebdnzie dzialo bo juz jets lata na to ;]

Edit:

Hunter ten exploit musi dzialac pod IE 6/7 bo dostalem od drugiego osobnika takie inormacje ale oni mowia ze oni tego nei robili tylko koles im to zrobil za drobna oplata ... wiec to chyba raczej dziala ;]
 

japcok15

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
44
u jednych dziala u innych nie
<
ale czy to moze naprawde dzialac?:> tzn. potrezbuje kodu tego exploita co tam jets na tej stronce ;P teraz pytanko z innej beczki.. czy moglbym jakos sie wlamac kolesiowi na konto w cba ?:> nie znam jego hasla tylko login ;/ da sie cos z tym zrobic czy to za malo ?:>
 

kavson

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
16
lol... ja znam twoj login na tym forum to na 100% ci sie wlamie... pomysl troche ;D

szansa 1:0000000000000000(...) ze trafisz to haslo ;] lepiej idz w lotka zagraj ;p
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
administrator na cba.pl zle skonfigurowal uprawnienia kont i zapomnial o /bin/false, jest mozliwy wglad na konto + prawa : kasowania plikow, tworzenia folderow
<


tak samo fasthost.pl [;
 

jacekelvis

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2007
Posty
1
Sry za odgrzebywanie starych teamtow ale co to za expolit uzyto na tej stronce??
Kod:
www.ziomy.com
z gory thx
 
Do góry Bottom