exploit... tylko dzialajacy...

xager

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
4
No tak pewnie zaraz dostane linki do stron... i teksty typu poszukaj... ale siedze juz tydzien nad znalezieniem jakiegos DZIALAJACEGO exploita ;/ forum przeszukalem juz cale na bank... pelno linkow i gotowcow ale ZADEN nie dziala ;/ wszystkie sa 2-3 letnie.
Chodzi mi o kod sciagajacy plik w tle i uruchamiajacy go.
Jestescie moja ostatnia nadzieja bo juz od tego :glupek2:
 

sliwex

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2006
Posty
11
Cześć

Tu zapodaje ci link do exploita , który znam od 4 tygodni i jak narazie działa na wszystkich internet explorerach.
Pozwala on wykonać zdalny kod po otwarciu strony.
http://www.milw0rm.com/exploits/1606 tu masz opis.

przykład jego działania , jako otworzenie kalkulatora windows:

www.utserver.kicks-ass.net // (moja sieć prosze sie nie włamywać
smile.gif
)
 

xager

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
4
oki... =] dzieks, juz jest dobrze :faja: a teraz moglbys jeszcze napisac mi co gdzie wpisac dokladnie? :whoeva:

[ Dodano: 07-05-2006, 16:16 ]
A może ma ktoś jakies inne? Ludzie piszcie :yes: :yes: :yes:. Konkretnie chodzi mi o to zeby ofiara weszla na strone i nic nie klikajac sciagnela i uruchomila w tle keyloggera...
Mile widziane instrukcje dla newbie (cos dla mnie) :whoeva: krok po kroku :whoeva:
A może ktos ma inny sposob/pomysl na przemycenie keyloggera?
Tylko taki zeby ofiara nic nie podejzewala... zadnych plikow... binderow... ;/
 

whitehawk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2005
Posty
67
zapoznaj sie jezykami programowanie ( ajczesciej wystarczy znac je po lebkach) , a wtedy sprobuj sam skompilowac exploita ktorych w sieci jest mnustwo -jak zaczniesz dzialac i sam probowac - to i na pomoc mozesz liczyc jakas wieksza, a jak nie robisz ic i chcesz isc na latwizne to....
 

xager

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
4
;/ zacznij sie uczyc jezykow? ;/ gdybym mial zamiar sie nauczyc to bym tu nie pisal ;/
ja nie potrzebuje porad tylko 1 slowem "gotowca" :ups: wiem jak na to patrzycie ale ja nie zamierzam sie bawic w zawodowy hacking tylko potrzebuje exploita...
Po co mam miesiacami sleczec na jezykami programowania kiedy ja chce tylko exploit xP
Poza tym watpie zebym samemu potrafil znalec jakas luke w IE chocby ;/
 

whitehawk

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2005
Posty
67
ty masz nie uczyc sie szukac bugow a poprawnie kompilowac - mi c++ zajal 3 dni nauki - teraz kazdego - no prawie kazdego skompiluje , a java zajela 5 dni - wiec to czas ktory mozna poswiecic - a na twoim miejscu raczej nie liczyl bym na gotowca - bo raczej dostaniesz katha albo argoxp - a nimi to mozesz co najwyzej mozesz otworzyc kompilator
<


ale czyncie jak chcecie
 

xager

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
4
NO DOBRA :kreci: widze ze bez wkuwania sie nie obejde :eek:laboga: ... no ale to napewno bardziej sensowne od biologi... :glupek2: dobra wiem ze zbaczam z tematu ale w takim razie ma ktos polecic jakis konkretny ale nie za trudny kurs? :whoeva: no wiecie...
taki kursik zeby kazdy z newbie w tym mnie (z tego co widze wiekszosc forumowiczow niestety rowniez) zalapala i to bez uzywania czarnej magii :mruga: wiem ze jest ich duzo i nie problem znalezc... ale skoro nie umiem to jak mam wiedziec ktory jest dobry? :whoeva:. Czekam na ciekawe propzycje ;] a moze jakies kursy z ktorych wy sie uczyliscie? :faja:
 
Do góry Bottom