Exploit w Javie na starszych wersjach

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Macie tutaj exploita do wirtualnej maszyny na odtworzenie dowolnego .exe jednak już kilka wersji javy wyszło od tego powstania sploita. Nazwa trojana musi miec format i nazwe win32.exe i wystarcz zedytować xx.htm aby powpisywać swoje parametry

EXPLOIT
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
No można powiedzieć , że zerżnołem ale nieco dodałem bo W aplecje nie trudno napisać skrypt któy by sam uruchamiał EXE no ale ja nie pisałem targ.chm w którym też jest bug :) archiwow Jar no a ja zrobiłem tylko 2 rzeczy Rozkodowałem ten zakodowany kod w notacji szestnastkowej no i dodałem jedną linie kodu (;
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by djczarny
No można powiedzieć , że zerżnołem ale nieco dodałem bo W aplecje nie trudno napisać skrypt któy by sam uruchamiał EXE no ale ja nie pisałem targ.chm w którym też jest bug :) archiwow Jar no a ja zrobiłem tylko 2 rzeczy Rozkodowałem ten zakodowany kod w notacji szestnastkowej no i dodałem jedną linie kodu (;

Czyli nic nadzwyczajnego zmieniles troche kod i tyle w dodatku wedlug jakiegos poradnika pewanie
<
przynajmniej nie zkopiowales gotowca.
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
Originally posted by FDJ+--><div class='quotetop'>CYTAT(FDJ)</div>
<!--QuoteBegin-djczarny
No można powiedzieć , że zerżnołem ale nieco dodałem bo W aplecje nie trudno napisać skrypt któy by sam uruchamiał EXE no ale ja nie pisałem targ.chm w którym też jest bug :) archiwow Jar no a ja zrobiłem tylko 2 rzeczy Rozkodowałem ten zakodowany kod w notacji szestnastkowej no i dodałem jedną linie kodu (;

Czyli nic nadzwyczajnego zmieniles troche kod i tyle w dodatku wedlug jakiegos poradnika pewanie
<
przynajmniej nie zkopiowales gotowca.[/b]


Nie bez żadnego poradnika :) a do czego poradnik jak ma się jakieś znajomości języków
 
Do góry Bottom