FACEBOOK - SKRADZIONY fanpage POMOCY PILNE!

klaoudyna

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2013
Posty
5
Witam
Jestem tu nowa i tak jestem dziewczyną, która jest zielona z informatyki. Proszę o pilną pomoc, chodzi o bardzo popularny fanpage który po prostu zniknął. Tak, nie ma. Zero śladu. Wchodząc w link zostajemy przelogowani na stronę główną, a klikając w link do zdjęcia dostajemy informację, że strona jest niedostępna. Został także "skradziony" e-mail...
Mamy zamiar kontaktować sie z fb w USA ale zobaczymy jak to będzie. Mieliśmy ponad 123 tysiące fanów więc jest to spora liczba.

LINK DO SKRADZIONEGO PROFILU: https://www.facebook.com/NozkiBrzuszek?ref=hl
EMAIL : [email protected]

Jak widać w załączniku google cały czas pokazuje naszą stronę w wyszukiwarce.

ssss.png
 

Alerion

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2013
Posty
88
Jeżeli już sie chce prowadzić coś tak wielkiego to przydałoby się zabezpieczyć , jeżeli miałabyś dodatkowe zabezpieczenie poczty (zabezpieczenie na sms) to nie miałabyś takich sytuacji.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
Dziwi mnie tylko jedna rzecz.Zeby usunąć fejsa trzeba wysłać chęć usunięcia i nie logować sie do konta przez 2 tygodnie.To zgineło tak nagle?Jesli tak to b.dziwna sprawka no chyba ze zrobiła to sama administracja.W gmailu i na fejsie ustawia się nr.telefonu.Czyżbyś tego nie zrobiła?Strony fejsa nie ma.Gmaila może i dałoby się sprawdzić ale skoro chcesz zwracać się z tym do właścicieli to napewno nikt nie podejmie się robienia czegokolwiek.
 

klaoudyna

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2013
Posty
5
czekam na kod weryfikacyjny od google, aby odzyskać hasło. A strona musi działaś dalej, gdyż ktoś hasło na poczcie zmienił jakieś 2 godziny temu , a strona została przejęta wczoraj... No nic pozostaje mi czekać na odpowiedź od fb, a nóż widelec coś ruszy. Chodź coś wątpię w to
 

klaoudyna

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2013
Posty
5
Tak, po po prostu zalogowałam się rano na fb a tu nic. Zero. Czysta strona. Żaden z administratorów nie chciał usunąć strony, i nawet nikt o tym nie myślał, a poza tym zobaczyłabym komunikat na profilu, że strona została usunięta.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Zniknął bo został usunięty, mógł zostać usunięty nawet przez administracje facebooka. Wszystkie akcje wykonywane są wysyłane również na maila. Google przechowywać w indeksie nieistniejące strony może nawet kilka tygodni, to nie działa hop siup, a jest cyklicznie odświeżane przez roboty sieciowe. W profilu któregoś z administratorów jest na pewno IP włamywacza.
 

roxavunia

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
19
Zamiast się użalać nad skradzionymi hasłami,już dawno nowy profil byś sobie założyła,bo z tego co wiem masz nikłe szanse,żeby administracja w czymkolwiek Tobie pomogła,ale próbuj.....nadzieja matką głupich.....:p

Dokładnie,takie zabezpieczenie na sms z kodem zwrotnym ,przy próbie włamania na FB , jest najlepszym rozwiazaniem i uwierz mi,że nie wiadomo jakby ktoś kombinował z hasłem nawet jakby je juz posiadał do Twojego FB ,to się tam nie dostanie,bo kod do Ciebie przyjdzie na komórke i to Ty będziesz musiała go wpisać,żeby wejść i się zalogować tym kodem,także na drugi raz warto uruchomić sobie tą opcje na Facebooku.Pzd :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

klaoudyna

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2013
Posty
5
Mam takie zabezpieczenie jednak fb nic nie wykryło. Nie dostałam żadnej wiadomości o próbie włamania, tak jak inni admini... I jeżeli myślisz, że zrobienie nowego fb to takie łatwe to fajnie masz. Strona miała 2 lata i uzbieranie tylu fanów od nowa zajęłoby pewnie równie tyle czasu, jak nie więcej. Dzisiaj rano zobaczyłam, że strona zaczęła pojawiać się także w wyszukiwarce facebook'a jednak już po godzinie znowu zniknęła.... Oczywiście nie można było na nią wejść.
 
Do góry Bottom