Facebook..

Shuu

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2013
Posty
12
Bądźmy poważni - potrzebuję uczciwej, zaufanej osoby która nawet i zrobi to za darmo, chociaż mogę i zapłacić - ale nie oszukujmy się cena 300zł nie gra roli.Max 100 zł. Która pomoże mi włamać / wkraść się na pewne konto osoby. Sprawa jest naprawdę bardzo pilna.
Proszę o kontakt pod nr - 46231637 .

Dziękuje.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Uważaj na oszustów, jest ich ostatnio multum. Nie daj się naciągać. Polecam rozmowe z meViu z tego forum.

Lub samemu coś wykombinuj:
-> jak włamać się na fb - najprostszy sposób
 
Ostatnia edycja:

Shuu

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2013
Posty
12
Eh zauważyłam już nie jeden do mnie pisał - złamanie hasła na fb - 300zł .. no gdzie taka cena.
Napisałam do meViu na gg. Czekam na odpowiedź od niego,mam nadzieje że to jedyny uczciwy człowiek.
 

nikodem74

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2013
Posty
2
Bądźmy też realistami, jeśli uważasz ,że ktoś da Ci wiedzę jak złamać hasło do facebooka za 100zł , lub się tego za taką kwotę podejmie, to niestety ale bujasz w obłokach i chyba czas dorosnąć.
 

Shuu

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2013
Posty
12
Bądźmy też realistami, jeśli uważasz ,że ktoś da Ci wiedzę jak złamać hasło do facebooka za 100zł , lub się tego za taką kwotę podejmie, to niestety ale bujasz w obłokach i chyba czas dorosnąć.

Dorosnąć ? Haha. Już wielu naciągaczy do mnie pisało.
Dziwnym trafem Dark Smark - ma rację . Oszuści którzy naciągają i lecą na łatwą kasę.
Nie ufam już tutaj nikomu.
 
Do góry Bottom