fajny pomysl(bardzo podniecajacy)

L

lama

Gość
z moich bieglow obserwacjii tego forum i faqow na tej stronie zauwazylem ze jest malo faqow .
domyslam sie ze to zmudna robota no ale by sie przydalo
zauwazylem takze ze najwiecej problemow na forum jest zwiazane z wszelakim lamaniem hasel i wiekszosc (w tym moja skromna osoba nie wie jak to obslugiwac) wiec moze by tak napisac otym faq ? tylko komu by sie chcialo to zrobic o to jest pytanie....... no napewno komus kto sie na tym zna hmmm..... moze Basdass heh no zobaczymy

wiem wiem czemu sam nic nie probojesz sam nie szukasz???

hahahaa i tu was mam wlasnie czytam ksiazke internet agresja i ochrona haha i co wy na to TO JEST MOJ WIELKI KROK W STRONE WIELKIEGO HAKERSTWA ZAWSZE MAZYLEM O TAKIM HAKERSTWIE JAK NA FILMACH heheh czyz nie sa to pieknie marzenia prosze mnie nie zjechac dziekuje za wszystkie mile odpowiedzi a z tych zlych wyciagne wnioski wiec do boju przyszli hakerzy uczmy sie !!! no to na tyle
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Przynajmniej...

Cos normalnego..
smile.gif


Pochwalic sie jest czym wiadomo. Zawsze trzeba isc wyzej i wyzej..w twoim przypadku to ta ksiazka w innych to...i tamto
smile.gif


Ciekawy pomysl z faq siemozna zastanowic...jakby tak zebrac wszystkich z forumm hmm..
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Cos normalnego..
smile.gif


Pochwalic sie jest czym wiadomo. Zawsze trzeba isc wyzej i wyzej..w twoim przypadku to ta ksiazka w innych to...i tamto
smile.gif


Ciekawy pomysl z faq siemozna zastanowic...jakby tak zebrac wszystkich z forumm hmm..[/b]

W tym problem ze z faq-ami jest bardzo roznie bo roznych tematow ludzie poszukuja i na roznym poziomie zaawansowania a co sie tu rozpisywac np. jak konfigurowac brutusa czy stukacha jak to niektorzy prosza. Takie rzeczy trzeba po prostu probowac samemu. Ale na forum jest kilku co sie znaja na tym i na tamtym wiec to nie jest taki zly pomysl z faq-ami. Tylko czy by sie im chcialo cos napisac - to juz inna sprawa.
<
 
Do góry Bottom