Fake eXe

Neo761

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2003
Posty
1
Skad sciagnac Fake eXe czy to dobry binder, czy jesli podczepie pod niego jakis plik exe to jesli ofiara otworzy glowny plik ten podczepiony tez sie otwiera ?Czy widac ze sie otworzyl

Z gory dzieki za odp
smile.gif
<
8)
<
8)
<
8)
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
no to ja Ci proponuje uzyc najnowszego yaba tam sobie mozesz wszystko ustawic czy serwerek trojana ma ci sie uruchamiac niewidocznie w tle czy normalnie i w ogole yab jest najlepszy;-)
 
Dołączył
Kwiecień 23, 2003
Posty
31
Yaba mozna sciagnac z//link nieaktywny jednak strona jest chwilowo nie dostepna. Nie jest on po polsku i instrukcji nie ma. Jedyna rada to nauczyc sie angielskiego =P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
ej, właśnie, co jest ?, wie ktoś moze co się dzieje, czy z tą autoryzacją to tylkoa jakieś przejściowe, czy to już tak na stałe będzie ?
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
ja to napisałem dwa dni temu :!: , bo resztę postów usunęli, a to napisałem tak szybko pod presją, jak tylko zobaczyłem, ze trzeba dać password i login od razu to napisałem jak tylko chciałem wejść na stronę, wogóle nie czytając, ale później wchodząc sę na spokojnie wszystko se elegancko przeczytałem i już wiem (umiem angielski, tylko jak mówiłęm nie czytałem wszystkiego co takm pisze za pierwszym razem)
ale spoko
smile.gif
 
Do góry Bottom