format dysku C:

piotrek_lol2

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2009
Posty
2
Witam, zaczne od poacztaku - wynajmuje mieszkanie u uciazliwego goscia; wczoraj wylaczyl mi ogrzewanie, ide do niego mowie, ze ogrzewanie nie dziala (mieszka pietro nizej), za 5 minut przychodzi, wlaczyl w tym czasie i mowi jak to nie dziala, grzejniki sa cieple; zszedl na dol, minelo 20 minut, grzejniki zimne i tak cala noc; robi sobie jaja ze mnie; a dodam, ze place mu spory hajs za pokoj... do tego od kwietnia chce podwyzke mi zrobic;

no to pomyslalem, ze bardzo chetnie, by sie frajerowi odegral; internet jaki mamy w mieszkaniu to Neo 2MB, on ma liveboxa u siebie w pokoju, ja i jeszcze jeden gosc, ktory wynajmuje pokoj obok mojego odbieramy przez Wifi; mam dostep, do klucza WEP, jak wpisze 192.168.1.1, to haslo standard admin-admin; typ nie ma wieskzego pojecia o internecie i komputerach, wlaczy i ma dzialac;

chcialby mu dogrysc, za te jego zagrywki i nawet w tym gescie sformatowac mu twardziela ;d ogoleni zrobic cokolwiek, ale nie wiem, jak sie do tego zabrac... chcailby zebyscie mi podpowiedzieli;

netcutem kiedys go odlanaczalem, ale wreszcie uslyszalem, ze ma isc z liveboxem, bo mu neta rozlancza i sie opamietalem ;d

chcialbym mu dogrysc po calosci; to jest typ zgryzliwego tetryka, wiec sama radosc ;d
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Wiesz, zamiast formatu to pomyśl o czymś wredniejszym.. wywałka plików *.mp3 itd. plus plików systemowych.. jakimś batchem bo zapewne ma coś typu 98/xp..

masz fizyczny dostęp do komputera od czasu do czasu? ^^
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
To masz problem biorąc pod uwagę twoje zaawansowanie...

Poczytaj sobie o backdoorach i innych takich, popatrz mu na pootwierane porty itp. Jest szansa, że się dogrzebiesz.


Albo weź wyczaj w jakiś sposób jaki ma gg czy coś o ile korzysta i używając socjotechniki wciśnij mu trojan
<
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
wywałka plików *.mp3[/b]
O cholera! Tego bym nie życzył nawet największemu wrogowi. ;x /straszna katorga!. /

Powiem Ci tak, nagraj na płytę trojana, dodaj plik Autorun.ini - i napisz markerem na płycie 'Nie patrzeć' , albo coś w tym stylu.
W 90% ludzka ciekawość wygrywa - i ofiara się łapie ;) - tylko wystarczy że mu jakoś podrzucisz CD. ;D
 
Do góry Bottom