Frankenstein Trojan v 1.0

mical47

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2008
Posty
3
Witam...mam pytanie. W tym trojaniku o co chodzi z tym połączenie??
Co mam zrobić aby otrzymać IP kolegi??
Mam swoje IP lecz nie mam IP kolegi...
Czy trzeba wysłać aplikacje serwer.exe do kolegi??
Gdy włączam aplikacje serwer.exe to wyskakuje mi : application error :/ kto mi pomoże??
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
jeśli jest w nat to zadziała. ip możesz zobaczyć na wiele sposobów xP np ip catcher.
tak, musisz wysłać.
a to to chyba wina autora xP
 

mical47

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2008
Posty
3
Cóż może jestem tępy(jestem amatorem hakerstwa) i nadal niewiem o co chodzi.Skąd pobrac ip catcher??Co zrobic aby program serwer uruchamial sie?? Wyslalem koledze ten plik , on go otworzyl a ja niewiem co zrobic aby zobaczyc jego ip .
 

Rafos263

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2008
Posty
1
fajny trojan wielkie dzieki
smile.gif
 

.aP

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2008
Posty
5
To jest na takiej zasadzie ,że jak wyśle ofiarze serwer,to mi przychodzi 'ip adress' zainfekowanego na mail'a? I czy będę mógł korzystać z tego programu ,jeżeli nie jestem z nikim innym podłączonym do internetu?
 

lol_ek

Użytkownik
Dołączył
Maj 30, 2003
Posty
306
<div class='quotetop'>CYTAT(Kanciastoporty @ 29.03.2008, 13:49) <{POST_SNAPBACK}></div>
the best polish trojan horse
...
oksymoron[/b]

To była moja pierwsza myśl
<


Backdoorami to się nie bawiłem chyba od 4 lat, czyżby od tego czasu tak wiele się zmieniło ?
Dlaczego piszecie o wykrywalności skoro co do zasady jest to sprawa przesądzona.
Wcześniej czy później program trafia na listę szkodników a jeśli się nie mylę to ten czas liczony jest co najwyżej w tygodniach.
Że już nie wspomnę o heurystyce która wielokrotnie doszukuje się problemu i w "normalnych" programach.
 

mg997

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2008
Posty
6
Cześć. mam następujący problem:
Kiedy uruchamiałem go na swoim kompie działał normalnie, ale kiedy wysłałem go kolesiowi to gdy chcem się połączyć to wyskakuje mi błąd:
"Wystąpił nieoczekiwany Błąd"
a później drugi błąd:
"Asynchronous socket error 10060
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 

Zero Super

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2009
Posty
12
Hmmm ...
Wyslalem koledze dla testu... nawet powiedzialem mu ze to trojan, wlaczyl, ja wpisuje IP i wyskakuje blad "Wystąpił nieoczekiwany Błąd" a potem jeszcze jeden ale o innej tresci...
W czym jest problem...
Czy to ze mam wewnetrzne IP ja i ofiara to cos zmienia?
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
To już stary trojan.. mam tylko szczątki jego kodu gdzieś zakopane...
Jakie te błędy i z kim chcesz się połączyć ?
 
Ostatnia edycja:

deadmen4

Użytkownik
Dołączył
Maj 5, 2010
Posty
6
Jak chcę połączyć to wywala wystąpił nieoczekiwany błąd i asynchronous socket error 10061

o Co chodzi?? :(

HELP!
 
Do góry Bottom