free keylogger 3.5 by IwantSoft

moniq

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2012
Posty
1
Witam serdecznie,
mam problem,wiem, że na pewno jest banalny, bo żaden ze mnie informatyk... ściągnęłam wczoraj darmową 30-dniową wersję free keylogger 3.5 by IwantSoft, cieszyłam się jak dziecko, aż mi się wyć chciało, że taki super haker ze mnie, wszystko zapisuje się do notatnika po wciśnięciu kombinacji klawiszy itd. Podejrzany usiadł do komputera w nocy i już zacierałam ręce, a rano odpalam raport i okazuje się, że się nic nie zapisało, nie rozumiem... Czy to znaczy, że zapisuje się tylko jeden dzień? Albo do momentu wyłączenia komputera? No przecież to by była wtedy głupiego robota... Jako instrukcja jest tylko file:///D:/MONIQ/ZROBI%C4%86/Nowy%20folder/FK_Monitor/how_works.htm, no i nie sądzę, że coś ominęłam... Dziś sprawdzam, raporty zapisują wszystko, ale czemu nie ma tego z nocy...
No i pytanie, czy jak skończy się ten darmowy okres, to czy nagle na oczach podejrzanego nie wyskoczy jakieś zapytanie albo informacja, że się kończy, i wszystko wyjdzie na jaw..?
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
aż mi się wyć chciało, że taki super haker ze mnie
Pamiętaj, że z keyloggerów nie korzystają hakerzy tylko script kiddie,
"haker" chcąc pozyskać kogoś hasło nie szedł by na prościznę; prostego keyloggera tylko napisał sobie bota - dwie pieczenie na jednym ogniu ;)
(chyba że chodziło by tylko i wyłącznie o samo hasło).
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Ten program też czasem musi spać, bądź wyrozumiała.
A tak szczerze to musisz go jakoś uruchomić aby działał, więc np. autorun?

VR8: Ile razy będziemy się czepiać definicji, tym bardziej, że osoba pisząca posta "chyba" ironizowała?
 
Do góry Bottom