Frontpage Sp3

Kristof200

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2008
Posty
22
Czesc odrazu sora jesli to nie ten dzial.Ale mam problem a wlasciwie to mam nowego windowsa z dodatkiem sp3 i jak instaluje Front page to prosi zebym wlozyl plyte z Sp 3 ktorej nieposiadam .Jest jakas latka crack czy lekarstwo ??cos w tym stylu zebym niemusial z ta plyta kombinowac ??
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Tak, ściągnąć darmowy program z internetu, np.: WebSite PRO lub WebEdit'a produkcji DJMentosa
smile.gif
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Ja nie wiem, co to za moda na tym forum żeby ;** pisać i to jeszcze do chłopaków xD
 

Kristof200

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2008
Posty
22
Tak programy moze i dobre ale ja nie umiem Css ani jezyka html wiec potrzebuje cos jak frontpage zlwykly program do tworzenia stron bez znajomosci jezykow.A z tych co patrzylem to FP byl najlepszy.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Ja myślę, że nie znając choć podstaw HTML'a nie ma co się zabierać za tworzenie stron internetowych
<
Co to za atrakcja? Bawić się FrontPage i jakieś idiotyczne strony robić xD? Pamiętam jak w podstawówce kumpel z mojej szkoły się chwalił, że stronę fajną zrobił. Był wtedy w 6 klasie i ja też
smile.gif
Ja myślałem, że naprawdę strona jakaś fajna, czyli HTML, CSS i choć trochę PeHaPa ;D A tu mi wyskakuje, że on we FrontPage zrobił xD. Ucz się HTML potem CSS potem PHP&MySQL i strona lux ;p
 

Kristof200

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2008
Posty
22
to juz z innym czasem jak narazie to mam 3 jezyki obce do nauki + jeszcze w wolnym czasie ucze sie c++ wiec widzisz...
 
Do góry Bottom