G@du-Ghost Trojan

Status
Zamknięty.

Baron

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2003
Posty
12
Wlasnie odpalilem GGT u siebie na kompie i klient ftp dzialal bez zarzutu. Nie wiem dlaczego u tamtej osoby po podaniu adresu serwera ftp nie ma rzanej reakcji GGT. To znaczy jest reakcja ale jesli w miejsce adresu serwera ftp wpisze cokolwiek tylko nie adres ftp :? Moze jest to wina jakis konkretnych ustawien? Ja i ta osoba mamy XP Jestesmy w innych sieciach. Moze powodem braku odzewu jest to ze jestesmy za NATem?
 

mistrzczer

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
3
Originally posted by Wojass+--><div class='quotetop'>CYTAT(Wojass)</div>
<!--QuoteBegin-mistrzczer
mam win 98 i gdy uruchamiam ggt to nei widze calego programu(mam 640 480:p)

sa jakies wersje ktore maja opcje "przeciagania"?

mój błąd, :wink:
jesli mozesz to zmien sobie rozdzielczosc na np. 1024x768^
poprawie to juz napewno w v1.4 ktora wyjdzie niebawem, nie bedzie juz edit_server bedzie generator
smile.gif


[/b]

czy w wersji 1,4 rzeczywisicie jest to juz poprawinoe?
kiedy trojan bedzie na stronce?
 

Baron

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2003
Posty
12
czy dziala wam funkcja klientftp? jesli tak to napiszcie czy serwer jest za natem czy wy jestescie za natem i jakiego wina ma serwer.
 

Tetro

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2004
Posty
1
Witam!!

Jestem nowym słuchaczem tego forum
smile.gif


I mam pytanko do was drodzy uzytkownicy...
Mianowicie odpalilem trojana, pieknie ladnie koles zainstalowal go u siebie ,dzialalo do czasu az nie wylaczylem komputera, a on byl dostepny..
Gdy ponownie wlaczylem komputer, koles jest dostepny a ja nie mam aktywnego jzu trojana. Wiecx mam pytanie co trzeba zrobic .... Wiem ze go nie odinstalowal ani nie skasowal z rejestru?????
 

Kiler

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2003
Posty
48
Witam.Wszystko działa mi spox w ggt,ale zauwazylem blad.Podloczylem sie do kumpla ktory ma nazwe kompa ze znakiem @ i wszystko moge sciogac jezeli sciezka pliku nie wymaga tego znaczka niestety nie moge sciogac zeczy typu confi.dat.Czy jest jakis sposob na to lub czy jest inny sposob zeby zdobyc ten plik.Slyszalem ze mozna sie dostac na poczte odczytowujac jakis plik.Jaka to nazwa i czym to mozna rozszyforwac (ale mysle ze i tak tego nie sciogne przez ten znaczek @
<
)Ofiara ma wina xp i jest poza natem.Co mi poradzicie.Z gory wielkie thx
 

szala18

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
1
sorki, ale mam problem, mam wersje 1.3, i gdy chce otworzyc FTP to przy podaniu portu pisze NIEPRAWIDLOWA WARTOSC
<
, a jeszcze niedawno dzialalo OK, jaki port wpisac?? HELP
 

maduza

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2004
Posty
1
jest maly problem, mianowicie zassalem ggt i NIS + NAV rozpoznalo ggt :?




Cos jest nie tak?
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
qrna mać :-x Nie wicie na jakie servery działają z gadu ghost? Wojass sprawdzałeś na innych niż republika? Bo z lycosem mam problemy :cry: a jak wiadomo republika poszła się (przynajmniej tymczasowo) za przeproszeniem jebać :-x Przed chwilą połączyłem się z komputerkiem na który poluję od dłuższego czasu...ja do ściągania plików a tu liiipa.
Jak podaję adres serva ftp to nic nie odpowiada :/ jak dałem po tym inną funkcję to wyskoczyło "Podaj login" a zaraz po tym rozpiska z tej drugiej funkcji :? Drugim razem nic się nie pokazywało to wpisałem od razu login i pokazało się "Podaj hasło"...podałem i znowu lipa bo się połączył i od razu rozłączył :-x A teraz to już całkiem fajnie bo mi serverek chyba uciekł :-( Nie wiem czy takiego łączenia z ftp nie wykrywają AV? :?
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Wielkie sorry, bo chyba pospieszylem sie z poprzednim postem...server ftp na lycos dziala na moim kompie...laczy sie bez problemu. Wiec problem jest chyba gdzies indziej :? ...ide kimac :-x Bye! :-(
 

Baron

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2003
Posty
12
u mnie sie dzieje dokladnie tak samo. Jak zainstaluje GGT u mnie na kompie to wszystko gra. A jak u kogos innego to juz nie ma odpowiedzi nawet jak podaje serwer republiki.
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
No i wlasnie co z tym fantem zrobic :? ...Server jest zainstalowany na win XP a na tym wlasnie byl testowany :-(
 

Telemaniak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2003
Posty
34
jak łacze sie z ftp podaje ftp.republika.pl to nic podaje swoj login dopiero wtedy wskakuje podaj login wiec jeszcze raz podaje login wyskakuje podaj hasło podaje hasło potem port potem pyta o tryb pasywny czy aktywny i tu jest koniec jak napisze tak nieidze dalej i jak napisze nie tez nieidzie dalej POMOCY !!!!

dodam ze komp. ofiarki jest za natem
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Telemaniak
jak łacze sie z ftp podaje ftp.republika.pl to nic podaje swoj login dopiero wtedy wskakuje podaj login ....

poprostu komponent GG ma swoje wady na co ja nic nie poradze, czasami wyslana wiadomosc do GGT nie dochodzi i trzeba ja powtorzyc, w tym przypadku prawdopodobnie GGT nie otrzymal adresu ftp, odebral dopiero druga wiadomosc czyli twoj login spodziewajac sie adresu ftp,
w takim przypadku nalezy sprobowac jeszcze raz drugi trzeci az sie uda dotyczy to wszystkich komend
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Zaje***** kawal roboty ale ten serv ftp mi nie działa żebym stawał na głowie :? :? :? Jeszcze jedno pytanko...czy da się zdalnie zmienić parametry wpisywane przy tworzeniu servera --> adres servera SMTP? Niemoge sobie wyslac screena bo obcielo mi chyba jedna literke w adresie :-( :-(
zamiast poczta.o2.pl jest poczt.o2.pl[/url]
 

Telemaniak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2003
Posty
34
jest taka opcja ze mozesz odpalic u ofiary plik ze strony www
wiec robisz server wzucasz na stronke www dajesz polecenie i juz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom