GG 10 - właśnie zalogowałeś się na innym komunikatorze...

-HakerDominik-

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2010
Posty
61
Tak jak w tytule mam problem. Co jakiś czas GG informuje mnie że zalogowałem się na innym komunikatorze. Nie wiem kto mi się ciągle włamuje na profil. U mnie w gg nie ma pliku config.dat więc jak to możliwe?
Proszę o szybką pomoc
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Przeskanuj sobie porty, sprawdź rejestr HiJackThisem, jeżeli niczego nie znajdziesz to włącz sniffer i zobacz jakie dane i dokąd idą i skąd przychodzą.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Hasło zmien ;)
 

dixon28

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2010
Posty
1
oja tak samo mi sie wczesniej robilo ale nie zwracalem uwagi a teraz chcialem HiJackThis pobrac a tu byle nie z jakiej strony chce pobrac to mi zmienia strone w jakies szyfry co sie moze dziac?
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Najlepiej będzie jeżeli nagrasz filmik lub pokażesz screena z problemem bo chyba nie umiesz tego jasno przedstawić. W jakie szyfry? Z jakiej "nie byle jakiej strony"?
 

lemina007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2007
Posty
1
Przeskanuj sobie porty, sprawdź rejestr HiJackThisem, jeżeli niczego nie znajdziesz to włącz sniffer i zobacz jakie dane i dokąd idą i skąd przychodzą.
A mogłbys krok po kroku napisac jak to sie robi? Bo u mnie niestety tez wyskakuje ta wiadomosc ze zalogowalam sie na innym komunikatorze:/... , a czy to koniecznie musi byc ze ktos wchodzi na moje gg? czy moga te powiadomienie wyskakiwac z innego powodu???
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Takie komunikaty wyskakują również np. po zalogowaniu się na stronie gg.pl (GG.pl 1.4.1). W zakładce Gadu-Gadu->Multilogowanie możesz sprawdzić jakie adresy ip są zalogowane na poszczególne usługi.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
U mnie te powiadomienia wyskakują praktycznie codziennie po zerwaniu połączenia z internetem. Stara sesja jeszcze sobie żyje, i gdy nowa się podłączy (z innego IP) dostaje właśnie taki komunikat.
 
Do góry Bottom